Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map : testy

Allan Pease
Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map : testy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozwiąż testy i dowiedz się wszystkiego o partnerze!Przepaść pomiędzy płciami, konflikty i brak zrozumienia są tak samo obecne w naszym życiu w dwudziestym pierwszym wieku, jak były wówczas, gdy Adam po raz pierwszy pokłócił się z Ewą.Ta książka umożliwi tobie i twojemu partnerowi przeprowadzenie testów związanych z pytaniami, które tak dręczą obie płcie.Rozwiązując testy, dowiesz się m.in.:Co w rzeczywistości twój partner wie o tobie? Czy słucha, kiedy się do niego zwracasz? Czy ma większe zdolności przestrzenne niż ty? A jak wygląda sprawa z prowadzeniem samochodu i parkowaniem? Jaki typ partnera najlepiej do ciebie pasuje? Czy jesteś dobrą kochanką lub kochankiem? Czy twój partner dojrzał do trwałego związku? Czy jest ci wierny? Czy kryzys w waszym związku naprawdę powstał z winy teściowej? A może sami ponosicie za niego winę? Czy partner cię okłamuje? Czy kiedy rozmawiacie z partnerem, każde mówi o czym innym?
ISBN: 978-83-7301-588-3, 9788373015883
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map : testy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map : testy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl