Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik

Allan Pease, Barbara Pease
Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Co roku z radością i niecierpliwością wyczekujemy na najwspanialsze święta ? Boże Narodzenie. Jednak im bardziej się zbliżają, tym bardziej dają się nam we znaki gorączka przedświątecznych przygotowań, zakupy w zatłoczonych sklepach, rozkapryszone dzieci i wizja gości, których będziemy przyjmować... Niestety, dramatycznie uwidaczniają się wtedy również różnice w męskim i kobiecym podejściu do świąt. Boże Narodzenie to dla wielu par okres ciężkiej próby. Kobiety i mężczyźni doprowadzają się nawzajem do szału: - Dlaczego on w ogóle nie pomaga w przygotowaniach? - Dlaczego ona tak strasznie zrzędzi w święta? - Dlaczego on kompletnie nie umie kupować prezentów? - Dlaczego nie możemy po prostu cieszyć się Bożym Narodzeniem? Autorzy odpowiadają na te i wiele innych pytań i radzą, jak dojść do porozumienia oraz wspólnie przygotować i spędzić wspaniałe, harmonijne Boże Narodzenie w gronie rodziny i przyjaciół. Wesołych Świąt! Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, a ich książki Mowa ciała i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą (REBIS 2003), a także inne, rozeszły się w wielomilionowych nakładach.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7510-090-7, 9788375100907
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Poradniki psychologiczne (Rebis)
Stron: 274

Autor

Allan Pease Allan Pease
Urodzony w 1952 roku w Australii (Melbourne)
Allan Pease jest australijskim ekspertem w dziedzinie mowy ciała i współautorem 15 książek na temat relacji damsko-męskich.

Pozostałe książki:

Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą Mowa ciała : jak odczytywać myśli innych ludzi z ich gestów Mowa ciała w miłości Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map Dlaczego mężczyźni pragną seksu,a kobiety potrzebują miłości
Wszystkie książki Allan Pease

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwilę, a kobiety mają wszystko zapięte na ostatni guzik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl