Recenzje książki "Dlaczego mi nie powiedziałeś?"

Dodaj swoją recenzję

Dlaczego mi nie powiedziałeś?

1.04.2024

“Pierwsza miłość ma ogromną moc, ale prawie zawsze okupiona jest potokiem łez i skazana na porażkę(...)” Co myślicie o książkach bez szczęśliwego zakończenia ? Gdy każdy pisze / mówi, że dana historia to totalny wyciskacz łez, sięgacie po nią ? Ja sięgam z ciekawości czy i mnie do łez doprowadzi. Nie jest to łatwe, w większości przypadków... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

Dwoje na huśtawce

29.12.2023

@Obrazek „Nie można naprawić kogoś, kto nie chce być naprawiony”. Niemal dwa lata temu przeczytałam debiutancką książkę pani Anny Ficek pt.: „Obiecaj, że mnie kiedyś odnajdziesz”. Była to opowieść o czasach wojny, a więc bardzo emocjonalna z niestandardową fabułą, więc z ciekawością sięgnęłam po jej najnowszą powieść „Dlaczego mi nie powiedzi... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

@Mirka@Mirka × 7

"Nie można naprawić kogoś, kto nie chce być naprawiony"

18.08.2023

Majka po śmierci ukochanego taty przeprowadza się do babci na wieś, aby chociaż spróbować ułożyć swoje życie na nowo. Tuż przed rozpoczęciem szkoły poznaje aroganckiego, ale zamkniętego w sobie Alexandra, który skrywa w sobie bolesne tajemnice związane ze stratą najbliższych osób. Dziewczynę coś bardzo do niego przyciąga i każdego dnia próbuje prz... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

Świetna książka

6.08.2023

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, słyszałam o jej debiutanckiej powieści - "Obiecaj, że mnie kiedyś odnajdziesz" jednak nie miałam przyjemności jej przeczytać. Po zapoznaniu się z "Dlaczego mi nie powiedziałeś?" obiecuję nadrobić zaległości. Do sięgnięcia po historię Majki i Aleksandra zachęcił mnie interesujący opis i piękna, kli... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

Czy pierwsza miłość może być tą ostatnią?

18.07.2023

„Żałowała, że go poznała, chociaż to dzięki niemu było jej łatwiej każdego ranka wstawać z łóżka." Nie da się żyć bez miłość, ale czy da się żyć, jeśli ta miłość jest jak trujący bluszcz, który oplata nasze serce i nie pozwala złapać swobodnego oddechu? Z tym problemem musiała zmierzyć się Majka. Dziewczyna, która próbuje odciąć się od przeszłośc... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

Dlaczego mi nie powiedziałeś?

13.07.2023

Na jednym z portalów społecznościowych zauważyłam książkę która mnie zaciekawiła. Jedna z recenzentek opisała książkę jako bardzo wzruszającą i nie obyło się bez paczki chusteczek na otarcie łez. Stwierdziłam że też muszę mieć te powieść obyczajawą. Jak stwierdziłam -tak zrobiłam i następnego dnia książka była już w moich rękach.... Hisroria czte... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

@akwasniowska808@akwasniowska808 × 1

Pierwsza miłość

5.07.2023

Pierwsza miłość. Któż z nas jej nie przeżył? Dla jednych pozostawiła wspaniałe wspomnienia, dla innych strzaskane serce, a jeszcze dla innych ta pierwsza miłość jest tą ostatnią. Maja i Olek, dwoje młodych ludzi na życiowym zakręcie. Ona – cierpiąca po stracie ukochanego ojca, niemogąca nawiązać dobrych relacji z matką, pełna smutku i żalu. On ... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

Dlaczego mi nie powiedziałeś?

28.06.2023

Po śmierci ukochanego taty Maja wyjeżdża do babci, aby móc odciąć się od wspomnień. Właśnie tam poznaje Aleksandra, wiecznie zimnego i zamkniętego w sobie chłopaka. Mimo tego, jak źle Olek ją traktuje dziewczyna zaczyna widzieć w nim coś więcej, coś co ze wszystkich sił starał się ukryć przed otoczeniem. Majka i Aleksander nawiązują bardzo burzliw... Recenzja książki Dlaczego mi nie powiedziałeś?

© 2007 - 2024 nakanapie.pl