Dolnego Śląska miejsca niezwykłe, lecznicze i mało znane

Marek Perzyński
Książka Dolnego Śląska miejsca niezwykłe, lecznicze i mało znane
Książka Dolnego Śląska miejsca niezwykłe, lecznicze i mało znane
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Gdy Dolny Śląsk zaanektowały Prusy, w Austrii, do której do tej pory należał, zapanowała wręcz żałoba. Stwierdzono bowiem, że utracono najpiękniejszą perłę w koronie. Dolny Śląsk jest faktycznie taką perłą, a w nim szereg pereł pomniejszych. To o nich jest ten przewodnik. Jego autor, rocznik 1967, absolwent Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (teraz Uniwersytet im. S. Wyszyńskiego), mieszka obecnie we Wrocławiu. Pracuje w redakcji "Słowa Polskiego" - najstarszego dolnośląskiego dziennika. Szlaki Dolnego Śląska przemierza z żoną Anną, która była pierwszym recenzentem tego przewodnika. Dodajmy: bardzo krytycznym recenzentem, co - mamy nadzieję - widać.  
Data wydania: 2000
ISBN: 83-913531-0-9, 8391353109
Wydawnictwo: Wrocławski Dom Wydawniczy
Cykl: Przewodnik dla dociekliwych, tom 1
Stron: 239

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dolnego Śląska miejsca niezwykłe, lecznicze i mało znane nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dolnego Śląska miejsca niezwykłe, lecznicze i mało znane. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}