Dolores de Monasterio

Antoni Stanisław Marczyński
Książka Dolores de Monasterio
Książka Dolores de Monasterio
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nazajutrz około dziesiątej rano obudziłem się w palarni z bólem głowy i szumem w uszach. ‒ Ano, zwykłe skutki nadużycia opium ‒ mruknąłem, kiedy wzrok mój padł na rozrzucone fajki. Z wolna zacząłem sobie przypominać wypadki wczorajszego dnia. Ktoś tu był w Hedgeville, ktoś przyjechał do mnie z jakimś interesem, a ja niestety nie mogłem z nim pomówić, ponieważ „byłem nieobecny”, czyli siedziałem za szafą. Aha! Jasper Hendry. Cecily zeszła doń na parter i nie powracała długo, aż zniecierpliwiona Mrs. Langdon poszła jej przypomnieć swoją obecność. O czym ona z nim tak dyskutowała? Tracić czas na domysły było nonsensem. Najlepiej zapytać ją o to bez ogródek. ‒ Powiem, że, wracając z konnej przejażdżki, widziałem go z daleka, lecz auto pędziło tak szybko, iż nie zdołałem mu przeciąć drogi ‒ myślałem, a skomponowawszy na poczekaniu to kłamstwo, dźwignąłem się ze sterty rozrzuconych poduszek i poszedłem na parter. Drzwi naszej sypialni zastałem jednak zamknięte.  
Data wydania: 1991
ISBN: 83-85251-04-9, 8385251049
Wydawnictwo: Oficyna Filmowa Galicja
Cykl: Missisipi, tom 2
Stron: 210

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dolores de Monasterio nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dolores de Monasterio. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}