Dorwać drozda

Dariusz Kaźmierczak
Dorwać drozda
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy instytucje prawa przy użyciu najnowszych technik inwigilacji potrafią wniknąć w życie człowieka i bez chwili zawahania zamienić je w ruinę? Odpowiedź nie budzi wątpliwości. Ale odpowiedź na pytanie: czy raz złamany człowiek potrafi dźwignąć się z samego dna, nie wydaje się już taka oczywista. Bohater powieści – Tomasz Drozd – to posądzony o przyjęcie korzyści majątkowej ordynator oddziału ortopedii. Jego życie z dnia na dzień zamienia się w piekło. Mężczyzna z trudem rozpoczyna walkę o swoją godność i dobre imię. Walkę z zapalczywym przeciwnikiem – prokuratorem, który nie przebiera w środkach, aby zniszczyć znanego lekarza. Walka od początku jest nierówna, bo na usługach prokuratora znajduje się nieczuły aparat wymiary sprawiedliwości. Czy w takiej sytuacji Tomasz Drozd może liczyć na zwycięstwo? Dariusz Kaźmierczak jest pisarzem i lekarzem. Debiutował w 2008 r. powieścią „Cesarskie cięcie”. Kolejne powieści to: „ Przepustka do raju”, „W potrzasku”, „Miało być inaczej”, „Po drugiej stronie”, „Wysiedleni”, „W strefie mroku”. Autor jest zwycięzcą konkursu „Przychodzi wena do lekarza” w kategorii proza non-fiction.
Data wydania: 2011-05-23
ISBN: 978-83-7745-159-5, 9788377451595
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 264

Autor

Dariusz Kaźmierczak Dariusz Kaźmierczak
Urodzony w 1960 roku w Polsce (Ozorków)
Doktor Dariusz Kaźmierczak ma 60 lat, pochodzi z Ozorkowa, ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, w 1987 roku przyjechał do pracy do Włoszczowy i już w niej został na stałe. Przez wiele lat pracował w szpitalu, pogotowiu i przychodni....

Pozostałe książki:

Cesarskie cięcie Przepustka do raju Nie zamykaj oczu
Wszystkie książki Dariusz Kaźmierczak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dorwać drozda aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dorwać drozda. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl