Dwa światy, jedna miłość

Janice Kaiser
Książka Dwa światy, jedna miłość
Książka Dwa światy, jedna miłość
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kate Rawley wiedziała, że ten moment nadejdzie – półkrwi Indianin Ethan Mills, w którym była zakochana jej siostra, wyjdzie z więzienia i upomni się o swego syna Daniela. Nie znała Ethana. Jej ojciec go nienawidził, obwiniał o nieszczęścia, jakie spadły na ich rodzinę: śmierć córki, do której doszło w wyniku porodu, własną chorobę, która skazała go na wózek inwalidzki, i poprzysiągł na zawsze rozdzielić z Danielem. Kate uważała, że taka postawa prowadzi donikąd, lękała się jednak o siostrzeńca, którego wychowywała od dnia narodzin.  
Tytuł oryginalny: The Return of Daniel's Father
Data wydania: 1997
ISBN: 83-7149-345-2, 8371493452
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Temptation
Stron: 183

Autor

Janice Kaiser zdobyła doktorat w języku angielskim na University of California. Uczy również angielskiego na uniwersytecie w San Francisco. Jako autor dla Harlequin Janice Kaiser opublikowała jedną powieść. Napisała również 18 powieści dla Temptation...

Książki Janice Kaiser

Wszystkie książki Janice Kaiser

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dwa światy, jedna miłość nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dwa światy, jedna miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}