Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie

Zofia Staniszewska
Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wyjątkowy przewodnik po internetowym życiu przeznaczony dla dzieci i młodzieży. W przystępny i zabawny sposób zgłębia tajniki etykiety w sieci, zajmując się kulturą wpisów na portalach społecznościowych, blogach oraz użytkowaniem smartfonów i tabletów. Porusza temat cyberprzemocy i bezpieczeństwa w internecie. Dzięki uprzejmości Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę książka zawiera wzór umowy pomiędzy rodzicem a dzieckiem, określającej zasady korzystania z internetu przez dziecko.
Data wydania: 2017-02-07
ISBN: 978-83-8057-223-2, 9788380572232
Wydawnictwo: Debit
Seria: Dzieci w sieci
Stron: 56

Autor

Zofia Staniszewska Zofia Staniszewska
Urodzona w 1968 roku w Polsce (Poznań)
Polska pisarka, autorka wierszy, sztuk teatralnych, powieści, a także książek dla dzieci: baśnie terapeutyczne oraz bajki (m.in. dla czasopisma „Świerszczyk" i wydawnictwa Publicat). Współredaguje też internetowe czasopismo "FRAGMENT" i publikuje w ...

Pozostałe książki:

Moja les Czarownica z Radosnej Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka Królowej Parku Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka Zawiszy Czarnego Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka dębów rogalińskich
Wszystkie książki Zofia Staniszewska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dzieci w sieci, czyli dobre maniery w internecie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl