Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci

Michael Kogge
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Oto Newt, Tina, Queenie, Jacob i wielu, wielu innych bohaterów bogatej galerii postaci z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć! W wyniku magicznego zamieszania brytyjski magizoolog Newt Skamander angażuje się w pogoń za fantastycznymi stworzeniami po całym Nowym Jorku. Newt musi odnaleźć uciekające zwierzęta, żeby wszystko wróciło do normy. Pomogą mu początkujący piekarz Jacob Kowalski oraz Tina i Queenie Goldstein, dwie czarownice pracujące dla Magicznego Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Spotkanie tak różnorodnych charakterów to początek przygody pełnej niespodziewanych zwrotów akcji, którą Newt zapamięta na bardzo długo.
Tytuł oryginalny: Fantastic Beasts and Where to Find Them. Character Guide
Data wydania: 2016-11-18
ISBN: 978-83-8008-247-2, 9788380082472
Wydawnictwo: Media Rodzina
Seria: Fantastyczne zwierzęta
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Iwona_Nocon
2022-07-11
8 /10
Przeczytane

Jakiś czas temu zapoznawałam się z przewodnikiem po świecie Fantastycznych zwierząt. Po przeczytaniu tej pozycji wiem jedno. Na pewno zamieniłabym podtytuły obu książkom. Galeria postaci to dla mnie przede wszystkim dobry przewodnik po filmie. Dzięki niemu, robiąc sobie filmową powtórkę znacznie lepiej zrozumiałam ekranową fabułę. Książka zdecydowanie spełniła moje oczekiwania. Ode mnie 8/10.

× 2 | link |
@eR_
2019-12-19
7 /10
Przeczytane Współpraca

Do kin całkiem niedawno wszedł film, dziejący się we wszechświecie Harry'ego Pottera i jego przyjaciół. "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", to tytuł doskonale znany fanom nastoletniego czarodzieja, więc tym bardziej warto iść do kina.

A o czym jest ta książka?
To bogato ilustrowany przewodnik po postaciach i miejscach, występujących w filmie. Newt Skamander przemierza miasta i tropi niezwykłe, czarodziejskie zwierzęta, stworzenia. To właśnie na kanwie jego przeżyć powstała słynna księga, która przyniosła tyle radości Harry'emu i jego przyjaciołom. Newtowi w jego zmaganiach pomaga pewien pisarz, o swojsko brzmiącym nazwisku Kowalski.

Niezwykle barwny, pełen bajecznych ilustracji przewodnik po filmie, który ma szansę, a raczej już się stał fenomenem kinowym. Zapoznajcie się bo warto. Może najpierw z tą pozycją, zanim wstąpicie do kina? Polecam.

| link |
@read.my.heart
2022-12-28
7 /10
Przeczytane
@Strusiowata
2022-07-11
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat