Fobia

Sarah Epstein, Karolina Post-Paśko (tłum.)
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Fobia
Książka Fobia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

To nie my wybieramy, czego mamy się bać. To strach wybiera nas. Tash Carmody przeżyła traumę – jako dziecko była świadkiem porwania swojej koleżanki Mallory Fisher przez budzącego grozę, wyimaginowanego Sparrowa. Nikt nie uwierzył Tash w historię o porwaniu i dziewczynka została zmuszona zaakceptować fakt, że wymyśliła Sparrowa. Mallory zaginęła na tydzień. Teraz ma piętnaście lat i od czasu porwania nie odezwała się ani słowem. Gdy po latach niepokojące wspomnienia powracają, siedemnastoletnia Tash znów widuje Sparrowa. Zdaje sobie sprawę, że jedyną osobą, która może jej pomóc rozwikłać mroczny sekret, jest sama Mallory. Czy Sparrow jest prawdziwy? A może Tash jest bardziej niebezpieczna dla innych, niż jej samej się wydaje? Wciągający thriller psychologiczny, który sprawi, że do ostatniego momentu pewności nie będzie. Będzie za to mrocz...
Data wydania: 2019-07-03
ISBN: 978-83-8154-237-1, 9788381542371
Wydawnictwo: ZIELONA SOWA
Stron: 400

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zakochałam się w tej książce <3

Tash Carmody, kiedy miała osiem lat widziała jak ktoś porywa jej koleżankę Mallory Fisher z wesołego miasteczka. Po paru dniach dziewczynkę odnaleziono brudną i pobitą parę kilometrów od miejsca zdarzenia. Jednak po takiej traumie dziewczyna przestała mówić i nie mogła opowiedzieć co jej się do końca stało ponieważ nawet tego nie pamiętała. Tash dobrze wie kto ją porwał. Wróbel to zrobił. Jej zmyślony przyjaciel jak myśleli jej rodzice, znajomi i terapeutka. Niestety nikt wtedy nie uwierzył ośmioletniej dziewczynce, że ten ktoś nie jest zmyśloną postacią. Po kilku latach do Tash powracają s... czytaj dalej »

@tylko_ksiazki_w_glowie @tylko_ksiazki_w_glowie
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@tylko_ksiazki_w_glowie
@tylko_ksiazki_w_glowie 2019-08-20
Przeczytane (2019-08-01)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się