Globalizacja a perspektywy rozwoju krajów posocjalistycznych

Grzegorz W. Kołodko
Globalizacja a perspektywy rozwoju krajów posocjalistycznych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor uchodzi za jednego z najwybitniejszych znawców problematyki transformacji ustrojowej oraz polityki rozwoju społeczno-gospodarczego. Tym zagadnieniom poświęcona jest książka, którą TNOiK Dom Organizatora" w Toruniu prezentuje Czytelnikom. Z jej kart przebija wyjątkowa znajomość zawiłości stosunków ekonomicznych, społecznych i politycznych decydujących o szansach i zagrożeniach długofalowego rozwoju krajów posocjalistycznych, a zwłaszcza umiejętność kojarzenia rozmaitych wątków, w które uwikłana jest strategia wzrostu gospodarczego w dobie pełnej sprzeczności globalizacji.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-7285-053-9, 9788372850539
Wydawnictwo: TNOiK Dom Organizatora

Autor

Grzegorz W. Kołodko Grzegorz W. Kołodko
Urodzony 28 stycznia 1949 roku w Polsce (Tczew)
Grzegorz W. Kołodko - intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych, czterokrotnie wicepremier i minister finansów w latach 1994-1997 i 2002-2003. Profesor ekonomii i popularyzator wiedzy społeczno-gospodarcze...

Pozostałe książki:

Polska z globalizacją w tle. Instytucjonalne i polityczne aspekty rozwoju gospodarczego Czy Chiny zbawią świat? Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości Droga do teraz Wędrujący świat
Wszystkie książki Grzegorz W. Kołodko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Globalizacja a perspektywy rozwoju krajów posocjalistycznych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Globalizacja a perspektywy rozwoju krajów posocjalistycznych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl