Moja globalizacja czyli Dookoła świata i z powrotem

Grzegorz Kołodko
Moja globalizacja czyli Dookoła świata i z powrotem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor jeden z najwybitniejszych polskich ekonomistów i głównych architektów reform gospodarczych. Skuteczny polityk. który jako wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 doprowadził Polskę do OECD. Profesor zwyczajny ekonomii. wykładowca SGH i WSPiZ oraz czołowych amerykańskich uniwersytetów: Yale. UCLA i Rochester. Organizator i dyrektor instytutów naukowych oraz ekspert organizacji międzynarodowych - ONZ-tu. Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Autor i komentator. eseista i publicysta. Profesjonalista i cowiek sukcesu . Ale ma także drugie oblicze. które nie wszyscy znają. a które silnie przebija z kart tej książki. Podróżnik i obywatel świata. który odwiedził kilkadziesiąt krajów. Meloman i sportowiec. Wielbiciel natury i zwierząt. Intelektualista i turysta. Pasjonat współczesnych przemian nie tylko ekonomicznych i finansowych. którą to problematykę przybliża Czytelnikom. ale także głębokich współczesnych przeobrażeń społecznych i kulturowych. Wydając te książkę chcieliśmy przybliżyć Czytelnikowi problematykę globalizacji widzianą z perspektywy Autora. którego wiedza i doświadczenie. a także przystępność i lekkość pióra sprawiają. iż jest ona niezwykle interesującą lekturą.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-7285-027-0, 9788372850270
Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierowania \"Dom Organizatora\"

Autor

Grzegorz Kołodko Grzegorz W. Kołodko - intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych, czterokrotnie wicepremier i minister finansów w latach 1994-1997 i 2002-2003. Profesor ekonomii i popularyzator wiedzy społeczno-gospodarcze...

Pozostałe książki:

Wędrujący świat Ekonomia kryzysu Czy Chiny zbawią świat? Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości
Wszystkie książki Grzegorz Kołodko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Moja globalizacja czyli Dookoła świata i z powrotem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Moja globalizacja czyli Dookoła świata i z powrotem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl