Gwiazdka miłości

Marie Ferrarella, Mary Lynn Baxter, Jeanne Stephens, Sondra Stanford ...
Książka Gwiazdka miłości
Książka Gwiazdka miłości
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezent dla Joni - Mary Lynn Baxter Mężczyzna ze swoim psem - to była dobrowolna banicja żyjącego w głębi lasu w stanie Arkansas, Boothea. Wszyscy odwiedzający byli odsyłani z tej stojącej na odludziu chatki. Lecz wtedy zaczarowała go mała dziewczynka, jak również jej mama, Lacy Madison. To był bożonarodzeniowy cud oraz prawdziwa miłość... Miasteczko Hope i jego mieszkańcy - Sondra Stanford Wzruszające opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia - czasie radości i nadziei. Noc świętego Mikołaja - Marie Ferrarella W miarę upływu godzin euforia rosła. Nie mieściło mu się to w głowie i w końcu przestał zastanawiać się nad tym problemem. Cokolwiek było tego przyczyną, Tima ogarnął błogi nastrój. Siedział na wygodnym pluszowym krześle i pozwalał pani Mikołajowej – siwowłosej kobiecie w okularach bez oprawki – przyprowadzać do siebie dzieci. Tak, był w siódmym niebie! Takiego uniesienia nie doświadczał nawet wtedy, kiedy urzędował w swoim gabinecie. Dzieci spoglądały na niego z ufnością, a jemu coraz bardziej przypadało to do serca. Uwielbiał słuchać ich paplaniny, szeptem przekazywanych Mikołajowi do ucha informacji, jakich prezentów spodziewają się pod choinką. Najbardziej najlepsze święta - Jeanne Stephens Wzruszające opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w wyjątkowym czasie Świąt Bożego Narodzenia - czasie radości i nadziei.  
Tytuł oryginalny: Silhouette Christmas stories
Data wydania: 1993
ISBN: 83-7070-414-X, 837070414X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Christmas Special
Stron: 315

Autor

Marie Ferrarella, z domu Rydzyński (ur. 28 marca w Niemczech Zachodnich ) to popularna amerykańska pisarka ponad 150 powieści romantycznych. Jej powieści zostały przetłumaczone na co najmniej siedem języków. Pisze również pod pseudonimem Marie Nicole...

Książki Marie Ferrarella

Wszystkie książki Marie Ferrarella

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Gwiazdka miłości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Gwiazdka miłości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}