Gwiazdy nadziei

I.M. Darkss
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Gwiazdy nadziei
Książka Gwiazdy nadziei
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

On sądzi, że szczęście jest tylko chwilowym złudzeniem, a miłość okrutnym żartem. Ona będzie chciała to zmienić. Amara po latach spędzonych w szkołach z internatem wraca do rodzinnego domu. Nie jest to jednak miejsce, w którym czuje się akceptowana. Nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła czy wsparcia. Wróciła tylko z jednego powodu. Dla niego. Dla Jaksa. Pokochała go od pierwszego wejrzenia i nigdy nie potrafiła o nim zapomnieć. Jaks jest mężczyzną z zupełnie innego świata. Zdystansowany i ironiczny właściciel salonu tatuażu, który robi wszystko, by jego relacje z kobietami były krótkie i niezobowiązujące. Nosi w sobie piętno bolesnej przeszłości i wydaje się, że nic i nikt nie jest w stanie się przebić przez pancerz, który przez lata budował. I wtedy pojawia się Amara. Oboje nie są świadomi tego, że ich drogi splotły się już wcześniej...
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-8116-586-0, 9788381165860
Wydawnictwo: Zysk i Spółka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Gwiazdy nadziei

Amara wraca w końcu do domu, po latach spędzonych w szkołach z internatem. Jednak nie jest to miejsce, w którym kobieta czuje się dobrze. Ze strony rodziców nigdy nie zaznała miłości ani nie poczuła domowego ciepła. Po powrocie do domu liczy się dla niej tylko jedno. W końcu będzie mogła zobaczyć miłość swojego życia, Jaksa. Jaks pochodzi z zupełnie innego środowiska niż Amara. Jest zdystansowany, ironiczny i prowadzi własny salon tatuażu. Robi również wszystko, żeby jego relacje z kobietami były krótkie i kompletnie niezobowiązujące. Nosi w sercu przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć ... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
RU
@rudy_lisek_czyta 2019-06-12
Przeczytane (2019-06-12)
Czy wierzysz w przeznaczenie?Pokrewieństwo dusz?W to,że nic nie dzieje się bez powodu?Mówią,że dwie przeznaczone sobie osoby zawsze odnajdą drogę do siebie.A jeśli się miną?I co,kiedy Ty jesteś przeznaczy komuś,kto nie jest przeznaczony dla Ciebie? .✨ ”Gwiazdy nadziej”to książka polskiej autorki,kryjąca się pod pseudonimem @i.m.darkss ,która wywołana we mnie szereg sprzecznych emocji.Już dawno nie czytałam tak poruszającej powieści.Głównymi bohaterami są Amara i Jaks.Ona,kolorowa buntowniczka i dziewczyna z dobrego domu.On,przystojny,arogancki właściciel salonu tatuażu z uśmiechem chochlika.Amara jest zakochana w Jaksie,ale nie ma odwagi wyznać mu co do niego czuje.Kiedy po latach spędzonych...
serce  1 Polubienie | link |
@tylko_ksiazki_w_glowie
@tylko_ksiazki_w_glowie 2019-09-11
Przeczytane (2019-09-03)
@Natalia_Swietonowska
@Natalia_Swietonowska 2019-09-08
Przeczytane (2019-05-14) Recenzenckie

Co czytać po książce “Gwiazdy nadziei”- I.M. Darkss

Książka Sztuka słyszenia bicia serca
Sztuka słyszenia bicia serca Jan-Philipp Sendker
7.5/10
Najważniejsza książka o bezwarunkowej miłości ostatnich dz...
Książka Boska proporcja
Boska proporcja Piotr Borlik
8.5/10
Matka to skarb, a miejsce skarbu jest głęboko pod ziemią. ...
Książka Przewoźnik
Przewoźnik Claire McFall
7.5/10
Poruszająca historia miłości, która stawia opór śmierci ...
Książka Plotka
Plotka Lesley Kara
4.5/10
Książka Najlepsza przyjaciółka
Najlepsza przyjaciółka Izabela M. Krasińska
7/10
Asia i Kuba są szczęśliwą parą, która planuje wspólną przy...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się