Inspektor van Graaf

Adam Ubertowski
Inspektor van Graaf
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Współczesny Sopot, zbrodnia, romans i bardzo ekstrawagancki detektyw w XI tomie Polskiej Kolekcji Kryminalnej!
Doktor Figlon, wybitny specjalista w dziedzinie metateorii, za namową przyjaciela, inspektora Van Graafa, postanawia spędzić urlop w modnym nadmorskim kurorcie. Nie wie, że proponujący mu wyjazd do Sopotu policjant ma w tym własny cel. Figlon będzie musiał zmierzyć się z najtrudniejszą zagadką kryminalną w swojej karierze policyjnego konsultanta. Dlaczego oni wszyscy mają jakieś takie holenderskie nazwiska?! Nie ma już Polaków w naszej Polsce? – z listu oburzonego czytelnika.

Ubertowski łączy w Inspektorze Van Graafie najważniejsze cechy klasycznego kryminału. Detaliczny opis współczesnego Sopotu, czuły, a jednocześnie brutalnie prawdziwy, przywodzi na myśl arcydzieła czarnego kryminału. Dedukcyjny charakter pracy śledczego przypomina powieści spod znaku Sherlocka Holmesa. Jedynie bohater nikogo nie przypomina. Gdyż takiego bohatera jeszcze nie było.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-925583-9-2, 9788392558392
Wydawnictwo: EMG

Autor

Adam Ubertowski Adam Ubertowski
Urodzony w 1967 roku w Polsce
Prozaik, kojarzony z nurtem prozy postmodernistycznej, psycholog biznesu. Autor powieści Podróż do ostatniej strony (pod pseudonimem Hubert Adamowski,1995), Szkice do obrazu batalistycznego (1998), Szczególny przypadek pani Pullmanowej (2001), Bicz ...

Pozostałe książki:

Podróż do ostatniej strony Psychologia biznesu Kolekcja Ringelmanna Golden matrix Operacja Dżannah
Wszystkie książki Adam Ubertowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Inspektor Van Graaf

25.07.2010

Kto z nas nie oglądał lub przynajmniej nie słyszał o poruczniku Columbo. Dla tych nielicznych, którym jakoś ta serialowa postać mimo wszystko nie kojarzy się z czymkolwiek, prócz odkrywcą ameryki, to podpowiem, że porucznik Columbo jest postacią z serialu amerykańskiego z lat 70-tych i 80-tych , a zasłynął z niezwykle bystrego umysłu, któr... Recenzja książki Inspektor van Graaf

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Inspektor van Graaf. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl