Ja, niepokorna

Ewelina Skierka
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Ja, niepokorna
Książka Ja, niepokorna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Gdy chcesz chronić tych, których kochasz, sama odwaga może nie wystarczyć. Chilli to prawdziwa niepokorna dusza. Płomienna fryzura, szmaragdowozielone oczy i siarczyste przekleństwa – oto ona, dziewczyna z pazurem i zasadami. Bezkompromisowa i szczera do bólu, dążąca do celu bez względu na piętrzące się przeciwności... Jednak czy naprawdę ma pod kontrolą wszystko, co ją otacza? Czy odkrycie mrocznej rodzinnej tajemnicy złamie jej charakter? Już wkrótce ta niezwykła dziewczyna zostanie poddana próbie przez wysłanników zła. Zbliża się bowiem czas zmian, kiedy wszystko nabierze nowego znaczenia – czas inicjacji…
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8147-076-6, 9788381470766
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 298

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Krótka, średnia książka

Tą książkę czytałam szybko, dlaczego? Treść wciągała, a rozdziały były krótkie, miały zaledwie kilka stron, a po nich pojawiały się przerywniki w postaci cytatów z piosenek. ,,Ja, niepokorna" ma prawie 300 stron i według mnie to jest minus, gdyby miała ich więcej to historię można by było bardziej rozwinąć, wyjaśnić wiele spraw. czytając tą książkę miałam wrażenie, że czegoś nie wiem, wszystko było wyjęte, że tak powiem ,,z czapy''. Pojawiło się kilka fragmentów, w których zwalczali potwory (?), ale nie było wyjaśnienia, dlaczego, po prostu rozdział zaczynał się od akcji. Bardzo brak... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@laraczyta
@laraczyta 2019-01-13
Przeczytane (2019-01-13) Domowa bibliteczka Recenzyjne

Cytaty z książki

[...] pierwszej miłości nigdy się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy.
Podobno kobieta jest najsłabsza, gdy kocha [...].

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się