Jak buduję Amerykę?

Bartłomiej Bielecki
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Jak buduję Amerykę?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Jak żyć i prowadzić biznes w USA?

Jak przejść drogę „od zera do milionera”? Co zrobić, by spełnił się amerykański sen? Wiele historii, przedstawionych w filmach i książkach, odpowiada na te właśnie pytania. Niewiele z nich jednak ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.
„Jak buduję Amerykę?” to biografia człowieka, któremu udało się stworzyć doskonale prosperujące przedsiębiorstwo budowlane zupełnie od podstaw. Przywołując autentyczne wydarzenia ze swojego życia, autor podpowiada, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele w kraju, gdzie konkurencja jest bardzo silna, a przedsiębiorczość i chęć do pracy mają dużo większe znaczenie niż znajomości i układy. To niezwykłe kompendium wiedzy przekonuje, że wytrwałością, ciężką pracą i odrobiną talentu do porozumiewania się z ludźmi można za oceanem zbudować naprawdę ambitne projekty, nie mając grosza przy duszy.

Ludzie zawsze płacą chętniej za to, co przynosi im radość. Nikt nie będzie narzekał na koszt biletu, jeśli marzył całe życie o konkretnej podróży. Nikt też nie będzie żałował wydatków na sukienkę czy nowoczesny komputer, jeśli to akurat go interesuje. Ludzie prowadzący biznes, który dostarcza ludziom radość, mają ogromną przewagę. Moi klienci wyjeżdżali na swoje wakacje podekscytowani i wracali z nich równie szczęśliwi, a to zawsze przynosi okazję na zdobycie następnych klientów. Tak samo jest z remontem domu. Jeśli ładnie pomalujesz komuś mieszkanie, on będzie się czuł, jakby wprowadził się do zupełnie nowego miejsca. Sprawisz mu ogromną przyjemność, za co będzie ci wdzięczny. Moja rada jest więc taka: jeśli planujesz otworzyć biznes, pomyśl również o tym, czy może on przynieść twoim klientom odrobinę radości.
Data wydania: 2020-07-29
ISBN: 978-83-8147-927-1, 9788381479271
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 212
dodana przez: NovaeRes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Made of Poland- cudze chwalicie swego nie znacie!

3.09.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Właśnie zakończyłam moją czytelniczą przygodę z książką "Jak buduję Amerykę?". Muszę przyznać, że po raz pierwszy nie miałam problemu z wyborem książki z Klubu Recenzenta. Wiedziałam, że właśnie tą pozycję chciałabym przeczytać. Jeśli chodzi o moje wrażenia to dostałam dokładnie to czego się spodziewałam: historię rodaka Bartka, którego marzeniem ... {} Recenzja książki Jak buduję Amerykę?

Sen o Ameryce

23.08.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Wybrałam ten tytuł z ciekawości. Trochę również z przekory. Bo przy wielu zachwytach osób, które Ameryka "wchłonęła" chciałam i ja zostać oczarowana. Niestety, moja przekora podpowiadała, że się nie uda... i miała 100% rację. W każdym rozdziale dawałam autorowi szansę. Nie skorzystał. Jeśli tytuł powstał na podstawie własnych doświadczeń i miał ... {} Recenzja książki Jak buduję Amerykę?

@Strusiowata@Strusiowata {}× 3

American dream

13.08.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Pan Bartłomiej Bielecki urodził się i dorastał w Polsce. Jak zatem znalazł się w Ameryce? Wszystko zaczęło się od tego, że ojciec bohatera książki pracował w Stanach Zjednoczonych i dzięki temu w pewne wakacje zabrał tam swoje dzieci. Pan Bartłomiej był pod ogromnym wrażeniem tego kraju, gdzie wszystko było dostępne na wyciągnięcie ręki. Postanowi... {} Recenzja książki Jak buduję Amerykę?

Być jak John D. Rockefeller

25.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

W 1870 roku John D. Rockefeller, William Rockefeller, Henry Flagler, Jabez A. Bostwick, chemik Samuel Andrews, oraz nieoficjalnie Stephen V. Harkness założyli spółkę naftową w Cleveland, Ohio znaną jako Standard Oil Company. Pomimo pozytywnych jak i negatywnych aspektów życia publicznego Rockefellera może być on definitywnie zapamiętany jako najbo... {} Recenzja książki Jak buduję Amerykę?

Moja opinia o książce

Opinie

@aniabruchal89
2020-10-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 4 /10
@klaudia.nogajczyk
2020-09-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@czytaniezprzyjemnoscia
2020-08-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@Strusiowata
2020-08-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Ameryką rządzi dolar. To fakt, nie anegdota ani czyjeś wyobrażenia. Jeśli masz dolary, możesz zrobić wszystko. Jeśli ich nie masz, jesteś zdany wyłącznie na pomoc tych, którzy je mają.”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl