Jak modlić się w codzienności

o. Stanisław Biel SJ, Dariusz Wiśniewski
Jak modlić się w codzienności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Modlitwa to nie monolog ani nawet nie dialog, lecz spotkanie. Spotkanie z kimś bardzo konkretnym, kto wchodzi w moje życie jako Osoba, a więc jako Bóg Ojciec, Jezus Chrystus, Duch Święty, i w życiu tym, dzisiaj, działa.

Jeżeli praktykujemy modlitwę, możemy się przekonać, że bez niej nie można żyć. Modlitwę można porównać do oddychania. Bez niej nasz duch pozostaje "niedotleniony" czy wręcz zduszony.

Mamy nadzieję, że niniejsza książka posłuży jako prosty poradnik w codziennym zmaganiu się na modlitwie. Ufamy, że będzie nie tylko kolejną pozycją do przeczytania, ale zainspiruje do codziennej praktyki modlitewnej. Autorzy

Data wydania: 2016-06-07
ISBN: 978-83-277-1145-8, 9788327711458
Wydawnictwo: WAM
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 100
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

o. Stanisław Biel SJ o. Stanisław Biel SJ Jezuita, rekolekcjonista i kierownik duchowy, dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Zakopanem. Autor książek i artykułów z dziedziny duchowości.

Pozostałe książki:

Gdzie jest Bóg w zagubionym świecie? Dawid. Medytacje biblijne Kobiety - między miłością a zdradą Lider. Śladami Mojżesza Bóg pełen miłości
Wszystkie książki o. Stanisław Biel SJ

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak modlić się w codzienności nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak modlić się w codzienności. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl