JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW.

Dorota Raniszewska
JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej. Zapis podróży własnej pod patronatem merytorycznym International Coach Federation.
Pokazując świat fotografii, Autorka zaprasza do odważnego i twórczego rozwoju w zawodzie wymagającym profesjonalnego podejścia, dobrej obserwacji, wrażliwości i wyczucia. Pokazuje, jak rozwijać w sobie te umiejętności, skąd czerpać inspirację, jak korzystać z własnych zasobów. Inspiruje do pracy z fotografią z pasją i zaangażowaniem. Dużą wartością jest to, że książka jest zapisem autentycznych doświadczeń i wiedzy zdobytych na polskim rynku. Na taką książkę czekałam. Nowatorska, przełamująca standardy, aktywizująca. Napisana gdzieś pomiędzy uważnością, kreatywnością a coachingiem. Tym bardziej cieszy, że jej twórcą jest polska autorka, Dorota Raniszewska, którą dotychczas znałam jako trenera i coacha. Polecam wszystkim zaangażowanym w rozwój, czy to jednostek, czy też organizacji.
Inga Bielińska, wiceprezes ICF Polska, trener biznesu i coach

Autorka bardzo rzeczowo i hojnie dzieli się swoją wiedzą dotyczącą wykorzystania fotografii i w pracy coacha, nauczyciela czy trenera. Osobiste historie autorki, jej bliskich osób, ludzi spotkanych na jej zawodowej ścieżce są pisane prosto z serca, a jednocześnie pokazują konkretne przykłady możliwości twórczego wykorzystania fotografii i w kontekście rozwoju osobistego.
Książka inspiruje do refleksji i korzystania z doświadczeń w niej opisanych i uwiecznionych na pięknych fotografiach.
Małgorzata Nader (Lebiedzińska), menedżer, konsultant, trener i coach

(ICC, Marshall Goldsmith, Co-Active Coaching

Data wydania: 2016-10-28
ISBN: 978-83-946023-0-7, 9788394602307
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Stron: 152
dodana przez: jatymyoni
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Dorota Raniszewska Dorota Raniszewska Coach, trenerka, autorka książek i wielu artykułów. Od kilku lat aktywnie rozwija dziedzinę Fotografii w Coachingu. Jest autorką pierwszej na polskim rynku książki poświęconej fotografii w rozwoju, zatytułowanej JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia ...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl