Jedyna i ostatnia miłość

John Braine
Książka Jedyna i ostatnia miłość
Książka Jedyna i ostatnia miłość
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Jedyna i ostatnia miłość", jedenasta książka jego pióra Johna Braine, powieść sympatyczna i ciepła w tonacji, to opowiedziane ustami mężczyzny dzieje miłości dwojga niemłodych ludzi. Opisując spotkania z różnymi osobami, odsłania on po trochu własną przeszłość. Dowiadujemy się więc o jego pierwszym nieudanym małżeństwie, o okresie frustracji wywołanym przez rozpad drugiego małżeństwa, o przywiązaniu do czworga dzieci i zaangażowaniu w ich sprawy, wreszcie o czteroletnim okresie szczęścia i odrodzenia moralnego, jaki przyniosła mu piękna miłość do kobiety zamężnej i matki dwojga dorosłych dzieci, również nieszczęśliwej w związku małżeńskim ze znanym reżyserem telewizyjnym, który ją zdradza z młodziutką aktorką. Parę bohaterów łączy głębokie porozumienie duchowe, oboje są pisarzami, obracają się w tych samych kręgach artystyczno-intelektualnych, mają te same zainteresowania i upodobania i mimo rodzinych uwikłań po raz pierwszy czują, że żyją pełnią życia.  
Tytuł oryginalny: One and last love
Data wydania: 1987
ISBN: 83-06-01554-1, 8306015541
Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
Seria: Klub Interesującej Książki
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 190

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jedyna i ostatnia miłość nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jedyna i ostatnia miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}