Każdy dzień jest cudem

Kamila Drecka-Anderman, Joanna Kurowska
Każdy dzień jest cudem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nasza Kasieńka to taka śmieszna jest, ta nasza perełka, żywe srebro, ona nas tak zawsze potrafi rozbawić, zawsze ukoi nasze bóle.

Przebojowa i utalentowana, ale też wrażliwa i prostolinijna Kaszubka, pieszczotliwie nazywana przez rodzinę Kasieńką (naprawdę ma na imię Katarzyna!), świetnie odnalazła się w filmowym i teatralnym świecie.

Silny instynkt przetrwania i zachłanność na życie uczyniły z Joanny Kurowskiej jedną z najciekawszych absolwentek łódzkiej filmówki, cenioną aktorkę, twórczynię ról, które kochają miliony widzów.

Nieliczni znają prawdziwą Joannę – kobietę skrywająca się pod błazeńską maską, kobietę, której życie nie szczędziło traum i która zawsze podnosi się i idzie naprzód jak taran. Czy kiedykolwiek się zatrzymuje? Czy ma odwagę zajrzeć w głąb siebie?

W szczerej rozmowie z Kamilą Drecką aktorka opowiada o tym, jak bez żadnego wsparcia wydarła od życia tak wiele. O wieloletniej terapii, trudnych relacjach z ludźmi, osobistych tragediach, a w końcu o radości i zachwycie nad cudem każdego dnia.

Data wydania: 2022-01-26
ISBN: 978-83-8135-120-1, 9788381351201
Wydawnictwo: Otwarte
Stron: 320
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Kamila Drecka-Anderman Kamila Drecka-Anderman Kamila Drecka jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 1990 roku, pracując w poznańskim oddziale TVP. W tym okresie dziennikarka realizowała reportaże społeczne, film...

Pozostałe książki:

Świat nie jest taki zły Aktor musi grać, by żyć Bez oklasków
Wszystkie książki Kamila Drecka-Anderman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Każdy dzień jest cudem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Każdy dzień jest cudem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl