Kevin - kangurek, który nie potrafił skakać

Jonathan Elabor, Jim Tsinganos
Kevin - kangurek, który nie potrafił skakać
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Do napisania historii o kangurku, który nie potrafił skakać, Jonathana Elabora zainspirowało doświadczenie z pracy. Jonathan jest fizykoterapeutą i rehabilitantem. Brał też udział w misjach „Latającego Doktora”, czyli pomocy udzielanej mieszkańcom odległych zakątków Australii przez ekipy medyków, które docierają do pacjentów małymi samolotami. Obrazkowa opowieść, którą można przeczytać, a potem pokolorować, jest okazją do rodzinnej rozmowy o przyjaźni, samotności i akceptacji. W tę rozmowę będą mogli włączyć się nawet najmłodsi. Zestaw dwóch książeczek o kangurze Kevinie ma formę dwujęzyczną: polską i angielską, bo przecież uczenie się języków to też szansa na przekraczanie barier między ludźmi i nowe przyjaźnie. Niewątpliwie kangurek Kevin i jego skoczni towarzysze staną się dobrymi znajomymi zwłaszcza rodzin, które posługują się w domu dwoma językami. A może tym razem młodszemu bratu czy siostrze poczyta starsze rodzeństwo, które samo zyska okazję do poznania kilku ciekawostek o australijskiej florze i faunie, a potem samodzielnie rozwiąże krzyżówkę edukacyjną?  
Tytuł oryginalny: Kevin The Kangaroo That Couldn't Hop
Data wydania: 2019-10-17
ISBN: 978-83-945902-8-4, 9788394590284
Wydawnictwo: Kropla
Kategorie: Dla dzieci, Baśnie
Stron: 40

Autor

Jonathan Elabor Jonathan Elabor Jonathan Elabor to debiutant w świecie literatury dla dzieci. Na pomysł napisania historii o Kevinie wpadł, gdy jako fizjoterapeuta pracował w klinice w Nowej Południowej Walii w Australii. Zanim osiedlił się w Sydney, długi czas podróżował po świec...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kevin - kangurek, który nie potrafił skakać nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kevin - kangurek, który nie potrafił skakać. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl