Kiedy nadejdzie czas

Patrycja Giesecke
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Kiedy nadejdzie czas
Książka Kiedy nadejdzie czas
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Piękna, bogata, wrażliwa… Każdy, kto ją zobaczył, myślał, że jest szczęściarą. Tylko ona wiedziała, jak jej życie wygląda naprawdę. Hope Lanstor nauczyła się doceniać każdą chwilę, bo zbyt dobrze zrozumiała, że dla niej – przyszłość może nigdy nie nadejść. Skupiła się więc na pomaganiu innym i angażowaniu swoich sił tam, gdzie są one rzeczywiście potrzebne – bez przejmowania się drobnostkami, bez potykania się o błahe, nieistotne przeszkody. Ludzie kochali Hope, a Hope kochała ludzi, gotowa każdego dnia obdzielać ich uśmiechem. Przekonana, że przyjaciele i Bóg wybaczają wszystko, skoncentrowana na teraźniejszości, chwytająca każdą chwilę – nie może pojąć, dlaczego jej nowy lekarz traktuje ją z niechęcią. Hope nie jest idealna, Hope jest skryta, Hope – jak każdy człowiek – zmaga się z problemami, a kompleksy i lęki chowa na dnie serca, niedostępnym nikomu. Ale każdemu, kogo spotyka na swojej drodze, stara się przynosić nieprzeciętne ciepło i nadzieję. Tylko doktor Kropka Colin zdaje się odporny na urok i empatię Hope – on jeden odnosi się do niej z wyraźną awersją. Może on też – jak Hope – ukrywa w sobie złe wspomnienia, a może jest po prostu zwykłym cynikiem niegodnym współczucia Hope? Kiedy nadejdzie czas to piękna powieść obyczajowa, łącząca w sobie elementy gorzkiego dramatu i słodkiego wdzięku baśni. Ilustracyjne, urokliwe postaci, czar Hope i tajemnicza magnetyczność doktora Colina porywają czytelnika do krainy, w której nie wszystko jest sprawiedliwe, ale wszystko ma swoje miejsce i swój czas.
Data wydania: 2019-11-12
ISBN: 978-83-66070-96-7, 9788366070967
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Seria: Heartbeats
Stron: 300
dodana przez: Anuszka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czas na nikogo nie czeka

W życiu na wszystko jest pora, na radość, smutek, przyjemność i cierpienie. Nie ważne, czy tego chcemy, czy nie, nic nas nie ominie. Kiedy nadejdzie czas... nie będziemy gotowi, ale zniesiemy wszystko najlepiej, jak potrafimy. Bo właśnie na tym polega życie. Hope to dziewczyna, której pozornie... czytaj dalej »

Ciepło bijące z każdej strony

Nieuleczalna choroba to ciężki temat na książkę. Trudno jest go oszlifować i przedstawić w sposób przystępny, lecz nie błahy. Chyba każdy z nas obawia się, że może zachorować na raka. Na co dzień nie myślimy o tym. I słusznie, inaczej trzeba by do nas wzywać psychiatrę! Jednak, tak szczerze: kto z... czytaj dalej »

"Kiedy nadejdzie czas"

Niesamowity debiut. Powieść bardzo emocjonalna, poruszająca do bólu. Piękna okładka zwraca uwagę. Mój patronat medialny. "Wstyd się było jej do tego przyznać, jednak widziała tak wiele śmierci w swym życiu, iż myślała, że kolejny jej przypadek nie sprawi jej po raz kolejny takiego bólu". Historia... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
ZL
@zlotowlosa.i.ksiazki
2019-12-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
 Życie można podzielić na etapy. Każdy z nich ma swój początek i koniec. Wszystko ma swój czas. Nie mamy wpływu na los. To on stawia nam warunki. To on zsyła nam radość i miłość a także złość i choroby. Walka z przeciwnościami nigdy do łatwych nie należała. Mamy siłę i wolę walki. Chcemy tego co najlepsze. Ale co wtedy, gdy stajemy się bezsilni? Gdy zabraknie nam tych sił?

   Hope Lanstor w wieku dwudziestu czterech lat ma wszystko. Kochających opiekunów, przyjaciół, bogactwo, pracę. Ale nie jest w pełni zdrowa. Białaczka dopadła ją kilka lat temu i walczyła już kilka razy w tym niebezpiecznym przeciwnikiem. Dlatego raz na jakiś czas stawia się w szpitalu na kontrolne wizyty. A...
{} | link |
@tatiaszaaleksiej
2019-12-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@dominika.nawidelcu
2019-11-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Anuszka
2019-10-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Lila - róż, czyli romans jak się patrzy Mam

Co czytać po książce “Kiedy nadejdzie czas”- Patrycja Giesecke

Książka Anaid. Niezwykły zmysł
Anaid. Niezwykły zmysł Anna Fobia
{}9.5/10
Zieleń jej oczu nie była zwykłym kolorem! Spojrzenie kryło...
Książka Ostatnia oknożyrafa
Ostatnia oknożyrafa Peter Zilahy
{}6.5/10
"Powieść leksykon - tak autor nazywa ""Ostatnią oknożyrafę""...
Książka Ciesz się życiem
Ciesz się życiem Lisa Engelhardt
{}10/10
Książka Rekiny wojny
Rekiny wojny Guy Lawson
{}6.5/10
Jak wyciągnąć z pentagonu 300 milionów dolarów i nieźle się ...
Książka W cieniu
W cieniu A.S.A. Harrison
{}5.7/10
Jak w ciągu kilku tygodni w wieloletnim związku można przejś...

Cytaty z książki

O nie! Książka Kiedy nadejdzie czas. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}