King

T.M. Frazier
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 19 ocen kanapowiczów
King
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 19 ocen kanapowiczów

Opis

Doskonały dark romance, przez który nie będziesz mogła zasnąć! King właśnie wyszedł z więzienia i bez wątpienia nie warto z nim zadzierać. Reprezentuje mroczny świat przestępców, jest bezwzględny i dobrze wie, że nikt mu nie podskoczy. Dla Doe ulica jest codziennością. Bezdomna dziewczyna straciła pamięć, jest zdesperowana, głodna i niepewna swojej przyszłości. Razem z koleżanką, Nikki, wybierają się na imprezę z okazji wypuszczenia Kinga z więzienia. Doe jest tak zdesperowana, że jest gotowa zrobić wszystko, byle tylko przeżyć kolejny dzień. Przyszłość Kinga właśnie się waży, a Doe najpierw musi odkryć tajemnice własnej przeszłości. Kiedy bohaterowie się spotkają, nauczą się, że czasem rozsądek, pożądanie i serce w ogóle nie chcą współpracować. „Kocham tę książkę! Mam ochotę przedstawić Kinga dosłownie wszystkim!” – Aurora Rose Reynolds, bestsellerowa pisarka literatury erotycznej „Książka T.M. Frazier zostawiła mnie ze łzami w oczach, sercem w gardle, umysłem w gwiazdach i wyimaginowaną cygaretką w ustach”. – Ellie, Love-N-Books T. M. Frazier–bestsellerowa autorka „USA Today”. Urodziła się w Nowym Jorku, ale kiedy miała osiem lat przeprowadziła się z rodzicami i starszą siostrą na Florydę, gdzie do dziś, wraz z mężem i córką, cieszy się pełnym słońcem. W liceum należała do kółka autorskiego i niemal od razu zakochała się w pisarstwie. Nie zdawała jednak sobie sprawy, co przyniesie przyszłość. Chociaż chciała zostać reporterką, utknęła w nudnej pracy przy nieruchomościach na dziesięć lat. Niemal porzuciła marzenie o byciu autorką. Jednak słuchając męża, który mówił jej, że musi gonić pasję, po wielu nieprzespanych nocach, podjęła decyzję i napisała pierwszą powieść. A potem kolejną i jeszcze następną. W końcu stała się finalistką Goodreads Choice Award w kategorii autorów najlepszych romansów.
Data wydania: 2017-11-01
ISBN: 978-83-65740-72-4, 9788365740724
Wydawnictwo: Kobiece
Cykl: The King, tom 1
Stron: 336

Autor

T.M. Frazier T.M. Frazier
Urodzona 21 września 1981 roku w USA (Nowy Jork)
T. M. Frazier jest bestsellerową autorką, której romanse rozchodzą się w zadziwiającym tempie. . Autorka w wieku ośmiu lat przeprowadziła się z rodzicami na Florydę, gdzie mieszka do dziś z mężem i córką. Uwielbia słońce i nie chciałaby zmieniać mi...

Pozostałe książki:

Permission. Pozwolenie Posiadanie King King. Tom 2. Tyran Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1 Mroczna miłość N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera. King. Tom 3. Lawless King. Tom 4. Soulless Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera, Część 2. Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera, Część 3 Up in Smoke Mroczne pożądanie Possession Preppy: The Life & Death of Samuel Clearwater PART TWO
Wszystkie książki T.M. Frazier

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Brutalny twardziel i bezdomna z amnezją

4.09.2022

Chciało mi się romansu z samcem alfa i jak zwykle mogłam liczyć na niezawodną Anię, która sypnęła pomysłem ;) I co tu mamy? Niesamowity Brantley King i patologicznie infantylna, irytująca i głupiutka Doe, co by i chciała, i się boi, jakimś sobie tylko znanym cudem tworzą duet. Wszystko zaczyna się na imprezie powitalnej, którą Preppy zorganizow... Recenzja książki King

@landrynkowa@landrynkowa × 13

Recenzja książki "King"

27.04.2020

Co to była za książka... Mowa o "King" od @t.m.frazier ❤️ . Opowiada historię Brantleya Kinga, który miał trudne dzieciństwo, dalsze życie również go nie rozpieszczało, matka alkoholiczka, co chwilę nowi partnerzy matki ,jednak w szkole zyskał przyjaciela na całe życie o imieniu Preppy. Niestety King trafił do wiezienia za zabicie.... Kogo zabił? ... Recenzja książki King

King

1.08.2021

Pamięć. To właśnie ona nas identyfikuje, pozwala na zbieranie przeszłości i kształtowanie dalszych losów, to zdolność, która rejestruje wrażenia zmysłowe i pozwala nam je odtworzyć w każdym momencie życia. Utrata pamięci wiąże się ze stratą osobowości, ale jeżeli nikt cię nie szuka, tracisz też całe życie. Niczym zagubiony zwierzaczek przemierz... Recenzja książki King

@znerwaminawierzchu@znerwaminawierzchu

King

15.02.2021

Mogę powiedzieć jedno: czemu dopiero teraz przeczytałam tą książkę? Parę razy miałam w planach, ale dopiero teraz mi się udało i kurczę to jest GENIALNE. Niebanalna, ciekawa, trzymająca w napięciu. Nie mogłem oderwać się i przeczytałam całą w jeden wieczór. Dała mi powiew świeżości, a także dużo do myślenia. King przeszedł w życiu wiele. Był w w... Recenzja książki King

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Jagrys
2019-10-30
Przeczytane Literacka zgroza ebook Wyrób książkopodobny

Z "Kingiem" zapoznałam się prawie dwa lata temu (XI.2017) lecz po dziś dzień nie winszuję sobie znajomości. Nigdy wcześniej nie czułam podczas lektury takiego niesmaku, zawodu i gorzkiego rozczarowania. Myślałam, że może z czasem znajdę w "Kingu" coś, co przebije się przez pokłady żółci i rozmyje pierwsze złe wrażenie.
Nie znalazłam nic. "King" to chała. Koszmarna szmira, nędza i bezguście. Frazier przeczołgała mnie przez kilometry prymitywnej formy, infantylnej fabuły i wulgarnego języka by w finale pokazać środkowy palec. Ze wszystkich brudnych pisarskich zagrywek ta jest najbardziej wredna. Ponad trzysta stron męczyłam się i nudziłam nad niezdrową relacją między pseudo-bandziorem, niewydarzoną małolatą i bandą motocyklistów, by na kilku ostatnich stronach dowiedzieć się, że nie było warto i straciłam tylko czas a po część właściwą zapraszamy obok. Nic z tego pani Frazier.
Ja wysiadam. Nie tym razem. I nie, nie zapomniałam o gwiazdkach.
Tyle się Frazier za "Kinga" należy.

× 3 | link |
@yhera
@yhera
2019-11-04
3 /10
Przeczytane Czytadła

Ostatnio postanowiłam zrobić czystkę w swojej czytnikowej bibliotece i traf chciał, że padło na "Kinga". I ja się pytam: skąd te zachwyty?
To że bohater jest zły i ponury (i ciągle wszyscy muszą to podkreślać - w moim odbiorze to słaby bandzior i jeszcze słabszy zabójca), a jego przyszła oblubienica ma amnezję, nie stanowi o głębi historii.
Nie sposób uwierzyć w to nagłe zakochanie z obu stron, bo sorry, ale niewiele mieli ze sobą do czynienia to i jak mieli się zakochać? Psychologicznie to pod syndrom sztokholmski można podciągnąć.
Pozostali bohaterowie zostali wprowadzeni na potrzeby przyszłych części cyklu (nienawidzę tego!) i zostali potraktowani po macoszemu (uwielbiam dobrze rozpisane relacje przyjacielskie w romansach - tutaj takowych nie ma, chyba autorka ma problem z przedstawieniem czegoś innego niż relacje damsko-męskie albo nie ma na nie pomysłu).
Nic mnie tu nie zachwyciło, nic nie przekonało i tylko chęć poznania historii Doe mnie zatrzymała. I niestety przeczytałam drugą część - "Tyrana". I chociaż trudno w to uwierzyć to tam jest jeszcze gorzej.

× 1 | link |
@znerwaminawierzchu
@znerwaminawierzchu
2021-07-21
7 /10
Przeczytane

Pamięć. To właśnie ona nas identyfikuje, pozwala na zbieranie przeszłości i kształtowanie dalszych losów, to zdolność, która rejestruje wrażenia zmysłowe i pozwala nam je odtworzyć w każdym momencie życia. Utrata pamięci wiąże się ze stratą osobowości, ale jeżeli nikt cię nie szuka, tracisz też całe życie. Niczym zagubiony zwierzaczek przemierzasz kilometry licząc, że ktoś w końcu cię odnajdzie, ale nim to nadejdzie musisz być silna. Musisz wytrwać. Nie dla siebie, dla niej. Dla tej, której życia nie pamiętasz.

Doe to młoda kobieta, która pewnego feralnego dnia straciła pamięć. Nikt za specjalnie nie przejął się losem dziewczyny, nie pomógł też fakt, że znaleziono ją na śmietniku, a w bazie danych nie widniała jako zaginiona. Tak więc bez dokumentów, wspomnień a nawet własnego imienia tułała się od przytułku do przytułku. Zapewne sklasyfikowano ją jako bezdomną, którą mimo wszystko się stała. W niedługim czasie jej jedyną przyjaciółką zostaje prostytutka, to dzięki niej Doe trafia na imprezę powitalną Kinga. A może to wszystko przez nią?

Brantley King to nie jest dobry człowiek, to kryminalista, który od dzieciństwa szukał swojego miejsca na ziemi. Znalazł je między narkotykami, imprezami i gronem różnych dziewcząt. Razem z Preppym - przyjacielem z dzieciństwa - stworzyli swoje własne imperium - zostali Panami swojego losu. Po ostatniej odsiadce King się zmienia, nie potrafi wrócić do dawnego jestestwa, mimo że bardzo się sta...

| link |
@landrynkowa
2022-09-04
7 /10
Przeczytane
@iza122
2021-03-18
6 /10
Przeczytane
@Justyska
2021-03-16
6 /10
Przeczytane
@sandra90
2021-02-28
10 /10
Przeczytane
@paulaczyta
2021-02-15
10 /10
Przeczytane
@Ewiak
2021-02-02
8 /10
Przeczytane
@witch.
@witch.
2021-01-10
6 /10
Przeczytane Przeczytane w 2021
@Silvestris
2020-10-18
9 /10
Przeczytane
PA
@patkasratkazory
2020-08-25
10 /10
Przeczytane
@Pingwinek
@Pingwinek
2020-08-20
8 /10
Przeczytane
@anna.zajas
@anna.zajas
2020-06-10
10 /10
@syl_wia_88
2020-04-27
9 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

A może my wcale się nie odnaleźliśmy.
Może po prostu postanowiliśmy zgubić się razem.
Miłość jest tym co robisz dla drugiej osoby, a nie tym, co robisz ogólnie.
"Moje życie wydaje się startą pytań, do której ciągle dokładane są kolejne. I szczerze mówiąc, jestem gotowa, by dodać do tej kupy kilka odpowiedzi, zanim mój mózg eksploduje i wypłynie mi uszami."
"- Tylko jak to możliwe, że ktoś taki jak ty zgubił się w tym świecie?
- Ktoś taki jak ja?
- Musi być ktoś, kto tęskni za tymi pięknymi oczami."
" Bo king nie było normalnym snem. Tylko koszmarem."
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

King. Tom 2. Tyran
King. Tom 2. Tyran
T.M. Frazier
6.9/10
Drugi tom z serii „King”, przez którą kobiety na całym świecie nie mogły zasnąć! Przeszłość Doe zacz...
King. Tom 3. Lawless
King. Tom 3. Lawless
T.M. Frazier
9.1/10
Trzeci tom szorstkiej, pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Hist...
King. Tom 4. Soulless
King. Tom 4. Soulless
T.M. Frazier
8.6/10
Mroczny i seksowny finał uwielbianej serii „King”. Bear siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego ...
Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1
Preppy: Życie i śmierć Samu...
T.M. Frazier
9.2/10
Na razie brak opisu. Pojawi się wkrótce.
Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera, Część 2.
Preppy: Życie i śmierć Samu...
T.M. Frazier
8.9/10
„Zawsze był gotów nieść pomoc najbliższym. Teraz sam jej potrzebuje. Mimo że Preppy powrócił do św...
Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera, Część 3
Preppy: Życie i śmierć Samu...
T.M. Frazier
8.8/10
„Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że ...