KKK - 25 - Antologia. Krewni i znajomi KKKrólika

Dominik Szcześniak, Hubert Ronek, Krzysztof Ostrowski, Jerzy Szyłak ...
KKK - 25 - Antologia. Krewni i znajomi KKKrólika
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jubileuszowa antologia zawierającą premierowe komiksy stworzone przez zaproszonych specjalnie na tę okazję gości oraz autorów związanych z magazynem "KKK" i Krakowskim Klubem Komiksu. Znajdują się w niej również wybrane, najciekawsze prace z łam "KKK", a także część tekstowa, opisująca działalność Klubu. Antologia ukaże się w czterech wersjach okładkowych, których autorami są: Nikodem Cabała Zbigniew Kasprzak Marcin Nowakowski Arkadiusz Klimek Okładka Standardowa „A”. rys. Nikodem Cabała. Przedstawia bohaterów serii regularnie goszczących w „KKK” czyli to historia magazynu w jednym kadrze. Okładka Specjalna „B”. rys. Zbigniew Kasprzak „Kas”. Okładka stworzą przez jednego z wielkich Mistrzów którzy zawsze byli nam życzliwi i często gościli na łamach „KKK”, użyczali nam swoje komiksy, ilustracje, udzielali wywiadów. Okładka Specjalna „C”. rys. Marcin Nowakowski. To okładka oddana jednej z serii które narodziły się w periodyku a później kontynuowały swoje przygody w albumach. Wybór padł na serię „Deduktor” która ma najdłuższy premierowy odcinek w antologii. Okładka Specjalna D. rys. Arkadiusz Klimek „Kirkor”. Wiele komiksów w antologii pochodzi od autorów nieobecnych na łamach magazynu. I właśnie jedną z okładek stworzył twórca z tego grona. Owszem człowiek z Klubu ale niestety nie publikujący wcześniej w „KKK”. A skoro okładka „C” nawiązuje do serii debiutującej w „KKK”, publikowanej potem w albumie, to okładka „D” przywołuje cykl „Peruńska Wataha: Wilczan i Dzidek”, debiutujący w antologii, który już niebawem będzie miał swoją pełnometrażową wersję.  
Data wydania: 2019-04-12
ISBN: 978-83-65803-51-1, 9788365803511
Wydawnictwo: Ongrys
Kategoria: Komiks
Stron: 624

Autor

Dominik Szcześniak Dominik Szcześniak
Urodzony 20 września 1981 roku w Polsce (Zamość)
Dominik Szcześniak - polski twórca komiksów, rysownik i scenarzysta. Współzałożyciel i wieloletni redaktor naczelny magazynu Ziniol. Krytyk i felietonista, badacz komiksu undergroundowego.

Pozostałe książki:

Dom żałoby 5 Dom żałoby 6 Człowiek w probówce Fotostory 2 Dokładki nie będzie Robaczki
Wszystkie książki Dominik Szcześniak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka KKK - 25 - Antologia. Krewni i znajomi KKKrólika nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka KKK - 25 - Antologia. Krewni i znajomi KKKrólika. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl