Koncepcja pracy i rozwoju szkoły Praktyczne wskazówki dla dyrektorów placówek oświatowych

Jarosław Kordziński
Książka Koncepcja pracy i rozwoju szkoły Praktyczne wskazówki dla dyrektorów placówek oświatowych
Książka Koncepcja pracy i rozwoju szkoły Praktyczne wskazówki dla dyrektorów placówek oświatowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tematyka Publikacja stanowi źródło wiedzy na temat programowania pracy, diagnozowania potrzeb, zasad planowania, a także pomaga doskonale przygotować się do ewaluacji zewnętrznej w zakresie wymagania 2.1. Szkoła lub placówka ma koncepcję pracy.
Korzyści Dzięki fachowym wskazówkom eksperta będziesz wiedział, kogo powołać do zespołu opracowującego strategię i jak rozplanować jego pracę . Bezbłędnie zdiagnozujesz potrzeby i możliwości rozwoju szkoły. Zyskasz gotowy scenariusz spotkania rady pedagogicznej dotyczącego zespołowego diagnozowania potrzeb Doskonale przygotujesz swoja placówkę do ewaluacji zewnętrznej w zakresie wymagania 2.1. Będziesz zawsze mieć pod ręką materiały pomocne przy opracowywaniu koncepcji, które będziesz mógł wydrukować i przekazać nauczycielom zaangażowanym w jej tworzenie. Zagwarantujesz najwyższą jakość nowo tworzonego i najważniejszego dokumentu programującego rozwój Twojej szkoły.
Data wydania: 2009-10-09
ISBN: 978-83-7537-058-4, 9788375370584
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Koncepcja pracy i rozwoju szkoły Praktyczne wskazówki dla dyrektorów placówek oświatowych aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koncepcja pracy i rozwoju szkoły Praktyczne wskazówki dla dyrektorów placówek oświatowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe