Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Małgorzata Pabis
Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nadzwyczajne łaski i cudowne wydarzenia ratujące ludzi z różnych opresji rozsławiły obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzięki modlitwie koronką opisaną w książce możemy bezpośrednio zwracać się do Maryi, która ocala, otacza opieką, oręduje za nami, wspomaga w najtrudniejszych chwilach i wyprasza najpotrzebniejsze nam łaski. Wszystkie nasze troski, obawy, potrzeby możemy zawierzyć miłości najukochańszej Matki z wiarą, że zaniesie je przed tron Zbawiciela i wybłaga Jego miłosierdzie. * Módlmy się koronką do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w małżeńskich potrzebach, w wychowaniu dzieci, w trudach codzienności, w pracy, w doświadczeniu chorobą i nieszczęściu. Nieustannie dziękujmy też Maryi za opiekę i ocalenie. * Do książki dołączona jest koronka, na której można się modlić, prosząc o opiekę Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.
Data wydania: 2017-04-27
ISBN: 978-83-7569-972-2, 9788375699722
Wydawnictwo: Rafael
Kategoria: Chrześcijaństwo
Stron: 96

Autor

Pozostałe książki:

Użyczam Ci, Jezu, mojego głosu, a Ty mów... Bóg w Krakowie Chronicle. Francis' Pilgrimage to Poland. World Youth Day 2016 Święty Feliks przyjaciel dzieci Cud Eucharystyczny w Legnicy
Wszystkie książki Małgorzata Pabis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl