Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Małgorzata Pabis
Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nadzwyczajne łaski i cudowne wydarzenia ratujące ludzi z różnych opresji rozsławiły obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzięki modlitwie koronką opisaną w książce możemy bezpośrednio zwracać się do Maryi, która ocala, otacza opieką, oręduje za nami, wspomaga w najtrudniejszych chwilach i wyprasza najpotrzebniejsze nam łaski. Wszystkie nasze troski, obawy, potrzeby możemy zawierzyć miłości najukochańszej Matki z wiarą, że zaniesie je przed tron Zbawiciela i wybłaga Jego miłosierdzie. * Módlmy się koronką do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w małżeńskich potrzebach, w wychowaniu dzieci, w trudach codzienności, w pracy, w doświadczeniu chorobą i nieszczęściu. Nieustannie dziękujmy też Maryi za opiekę i ocalenie. * Do książki dołączona jest koronka, na której można się modlić, prosząc o opiekę Matkę Bożą Nieustającej Pomocy.
Data wydania: 2017-04-27
ISBN: 978-83-7569-972-2, 9788375699722
Wydawnictwo: Rafael
Kategoria: Chrześcijaństwo
Stron: 96

Autor

Pozostałe książki:

Bóg w Krakowie Cud eucharystyczny. Świadectwa Chronicle. Francis' Pilgrimage to Poland. World Youth Day 2016 Święty Feliks przyjaciel dzieci Apokalipsa. Czas jest bliski...
Wszystkie książki Małgorzata Pabis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koronka do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe