Koronka do Miłosierdzia Bożego

Małgorzata Pabis
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia Mojego, osłaniam przez życie całe jak czuła matka swe niemowlę, a w godzinę śmierci nie będę im sędzią, ale miłosiernym Zbawicielem” – obiecał Jezus Chrystus objawiający się świętej siostrze Faustynie. Szerzenie kultu miłosierdzia Bożego jest szczególnie ważne w dzisiejszych, trudnych czasach. Jednym ze sposobów jego szerzenia jest odmawianie koronki do Bożego Miłosierdzia, której Jezus poświęcił aż piętnaście objawień! Jest ona szczególnie miła Panu, gdyż osoby, które się nią modlą, jednoczą się z Jego ofiarą krzyżową. Jezus Chrystus dał nam tę modlitwę, abyśmy odwoływali się do miłosierdzia Bożego poprzez cierpiącego Syna. Koronka specjalnie przygotowana do odmawiania tej wyjątkowej modlitwy (nieznacznie różni się od tradycyjnego różańca) składa się z kryształowych paciorków w kolorach czerwonym i białym (symbolizujących Krew i Wodę) oraz medalika z wizerunkiem „Jezu, ufam Tobie” i świętą siostrą Faustyną. W książce, oprócz informacji, jak modlić się koronką, przeczytamy historię jej powstania, obietnice dla odmawiających, świadectwa łask, a także rozważania.

Data wydania: 2013-01-01
ISBN: 978-83-7569-417-8, 9788375694178
Wydawnictwo: Rafael
Kategoria: Chrześcijaństwo
Stron: 110
dodana przez: chudini0505

Autor

Pozostałe książki:

Użyczam Ci, Jezu, mojego głosu, a Ty mów... Bóg w Krakowie Chronicle. Francis' Pilgrimage to Poland. World Youth Day 2016 Święty Feliks przyjaciel dzieci Cud Eucharystyczny w Legnicy
Wszystkie książki Małgorzata Pabis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Koronka do Miłosierdzia Bożego aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koronka do Miłosierdzia Bożego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl