Myrna Nazzour. Stygmatyczka z Syrii, która spotkała Maryję

Małgorzata Pabis, Henryk Bejda
Myrna Nazzour. Stygmatyczka z Syrii, która spotkała Maryję
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Myrna Nazzour to jedna z największych obecnie żyjących mistyczek Kościoła katolickiego. Pochodzi z Damaszku, stolicy Syrii. Polskę odwiedziła już trzy razy. Zawsze na spotkania z nią przychodzą tłumy ludzi. Wielu chce wysłuchać przekazywanego przez nią orędzia miłości i jedności w Kościele, świecie i rodzinach. Małgorzata Pabis i Henryk Bejda, wiedzeni dziennikarską dociekliwością oraz osobistym zainteresowaniem, spotkali się z nią w połowie maja 2014 roku. Ta książka to owoc ich niezwykle interesującej rozmowy ze stygmatyczką. To pierwsza w Polsce tak obszerna i szczegółowa publikacja o Myrnie Nazzour!

Myrna doświadczyła pięciu Maryjnych objawień; 37 ekstaz, podczas których otrzymywała orędzia od Maryi i Jezusa; oraz sześciokrotnej stygmatyzacji. Z obrazka maryjnego, który był w jej domu, i z jej rąk oraz ciała wypływała oliwa. Jednak prawdziwym sednem jej życia stało się głoszenie po całym świecie przesłania miłości i jedności. Jest osobą głęboko wierzącą, a jednocześnie bardzo pokorną, a liczne spotkania z ludźmi są dla niej spotkaniami z samym Chrystusem. I o tym wszystkim przeczytacie w książce, którą właśnie wzięliście do ręki. Miłej, a przede wszystkim owocnej lektury!

Data wydania: 2022-01-14
ISBN: 978-83-67043-60-1, 9788367043601
Wydawnictwo: Rafael
Stron: 128
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Pozostałe książki:

Bóg w Krakowie Cud eucharystyczny. Świadectwa Chronicle. Francis' Pilgrimage to Poland. World Youth Day 2016 Święty Feliks przyjaciel dzieci Apokalipsa. Czas jest bliski...
Wszystkie książki Małgorzata Pabis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Myrna Nazzour. Stygmatyczka z Syrii, która spotkała Maryję? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Myrna Nazzour. Stygmatyczka z Syrii, która spotkała Maryję. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl