Św. Rita. Moja ukochana święta. Życie. Cuda. Świadectwa. Modlitwy

Małgorzata Pabis
Św. Rita. Moja ukochana święta. Życie. Cuda. Świadectwa. Modlitwy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dlaczego od tylu stuleci ta pokorna kobieta jest ukochaną świętą? Czemu zyskała całe rzesze czcicieli i poprowadziła tylu wiernych ku Chrystusowi? Co jest w niej takiego, że ludzie nieprzerwanie garną się, by za jej pośrednictwem trafić do samego Zbawiciela? Odpowiedzi na powyższe pytania zawarte zostały w niniejszej książce, będącej kompletnym opracowaniem dotyczącym skromnej mniszki z Cascii. Ujęte zostało w niej życie, cuda św. Rity, a także świadectwa ludzi, którzy za jej pośrednictwem osiągnęli to, co po ludzku niemożliwe. Co najważniejsze, nie są to na wpół legendarne opowieści sprzed wieków, ale żywe historie, które wydarzyły się w świecie nam współczesnym. Uzupełnieniem całości jest rozbudowana część modlitewna. Wydanie okrasza niezwykle bogaty zapis zdjęciowy, który obrazuje miejsca szczególnie związane ze św. Ritą oraz przedstawia jej wizerunki.
Drodzy czciciele św. Rity, ofiaruje ona swoją różę każdemu z was: przyjmując ją duchowo, starajcie się żyć jako świadkowie nadziei, która nigdy nie zawodzi, i jako głosiciele życia, które zwycięża śmierć. Jan Paweł II
Data wydania: 2021-06-07
ISBN: 978-83-66560-77-2, 9788366560772
Wydawnictwo: Rafael
Stron: 144
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Pozostałe książki:

Bóg w Krakowie Cud eucharystyczny. Świadectwa Chronicle. Francis' Pilgrimage to Poland. World Youth Day 2016 Święty Feliks przyjaciel dzieci Apokalipsa. Czas jest bliski...
Wszystkie książki Małgorzata Pabis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Św. Rita. Moja ukochana święta. Życie. Cuda. Świadectwa. Modlitwy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Św. Rita. Moja ukochana święta. Życie. Cuda. Świadectwa. Modlitwy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe