Kronika koszmarów

Michał Gacek
Kronika koszmarów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W zbiorze opowiadań "Kronika Koszmarów" Michał Gacek przedstawia historie, w których elementy fantastyczne niepostrzeżenie wkradają się w realistyczny obraz świata przedstawionego. Konwencja współczesnego horroru pozwala autorowi ożywić lęki nawiedzające bohaterów. Logika zdeformowanej rzeczywistości spaja klamrą dziewięć zróżnicowanych tematycznie tekstów. Niepokojące wydarzenia - muzyka dobiegająca ze studni cień nieudolnie naśladujący ruchy osoby dziewczyna zakochująca się w istocie o koźlej twarzy - to zaledwie preludia do odkrycia przerażających tajemnic.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-927239-0-5, 9788392723905
Wydawnictwo: Atropos
Stron: 164

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

KRONIKA KOSZMARÓW

14.12.2009

Jeszcze nie tak dawno horror, jako gatunek literacki nie cieszył się zbyt dużą popularnością. Wypełniał zaledwie niewielką niszę na rynku wydawniczym. Publikowali niemal stale ci sami autorzy, mający małą, ale za to wierną grupę odbiorców. Z końcem ubiegłego roku sytuacja uległa zmianie. W księgarniach pojawiły się antologie grozy, skupi... Recenzja książki Kronika koszmarów

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kronika koszmarów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl