Kulturowe oddziaływanie telewizji w epoce reality shows.

Michał Jankowski
Kulturowe oddziaływanie telewizji w epoce reality shows.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W pracy tej nie zamierzam jednak nadążać za modą i dołączać do i tak już licznego grona antagonistów programu produkowanego na holenderskiej licencji. Uważam bowiem, iż dyskusja na temat reality shows prowokuje do zdecydowanie bardziej złożonych przemyśleń niż ostentacyjna i kompleksowa krytyka. Przede wszystkim nie interesuje mnie to, co dzieje się z bohaterami programu, ich kariery i zmiany w życiu prywatnym. Uwagę moją koncentruję na społecznym odbiorze tego widowiska telewizyjnego, na funkcjach jakie program spełnił oraz na pewnych wypaczeniach, do których doprowadził. Wśród wielu przewijających się przez tę pracę zagadnień, najważniejsze dotyczą kondycji współczesnej kultury oraz antycypowanego rozwoju telewizji, a także nowych mediów. Priorytetem w tych rozważaniach jest to, jak w gwałtownie zmieniającej się rzeczywistości odnajdzie się człowiek, już dziś zagubiony w tkanej przez środki masowego przekazu pajęczynie. [ze Wstępu]
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7322-996-9, 9788373229969
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kulturowe oddziaływanie telewizji w epoce reality shows.? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kulturowe oddziaływanie telewizji w epoce reality shows.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl