Labirynt uczuć. Mężczyzna na każdą pogodę

Cara Colter, Susan Fox
Książka Labirynt uczuć. Mężczyzna na każdą pogodę
Książka Labirynt uczuć. Mężczyzna na każdą pogodę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fox Susan - "Labirynt uczuć" Czasami zapominamy, jak wielkim wsparciem jest kochająca rodzina. Lorna nie miała nikogo. Matka nie tylko wyrzekła się jej, lecz również zabroniła kontaktów z przyrodnim rodzeństwem. Bywa jednak, że odnajdujemy sprzymierzeńców w tych, których uważamy za wrogów... Colter Cara - "Mężczyzna na każdą pogodę" Czy wszyscy mężczyźni, a zwłaszcza ci przystojni, są próżni? Na pewno nie Tayler, którego długo trzeba było przekonywać, by zechciał pozować do zdjęć do kalendarza. Uległ, bo chodziło o szczytny cel, a pani fotograf wydawała się zupełnie niegroźną osóbką. Niby obcą, zarazem jednak dziwnie znajomą... Harlequin Enterprises, 2003
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-238-1864-9, 9788323818649
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Romans Duo
Stron: 314

Autor

Cara Colter jest absolwentką dziennikarstwa, mieszka w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.Ma trójkę dorosłych już dzieci, Richarda, Jeffreya i Cassidy, i jednego wnuka, Braydena. Cara lubi czytać, ogrodnictwo, kwiaty, ale jej największą miłością jest ba...

Książki Cara Colter

Wszystkie książki Cara Colter

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Labirynt uczuć. Mężczyzna na każdą pogodę aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Labirynt uczuć. Mężczyzna na każdą pogodę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}