Nagroda druhny. Srebrny wiatr

Cara Colter, Liz Fielding
Książka Nagroda druhny. Srebrny wiatr
Książka Nagroda druhny. Srebrny wiatr
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Liz Fielding - Nagroda druhny Puszysta Dodi ma tylko sześć tygodni, by zrzucić co najmniej dziesięć kilo. Chce ja najlepiej wypaść w roli druhny na ślubie siostry- pięknej i sławnej aktorki. Zaczyna ostro ćwiczyć i katować się dietą. A wszystko to pod okiem doświadczonego, lecz dziwnie tajemniczego trenera... Cara Colter - Srebrny wiatr Chyba wszyscy lubią wiosnę, no, może z jednym wyjątkiem. Fletcher nienawidził tej pory roku. Jako policjant miał więcej pracy, a romantyczne bzdury już dawno wywietrzały mu z głowy. W dodatku wiosną często rozmyślał o byłej żonie, a podobno Amanda już znalazła sobie innego... Harlequin Enterprises, 2004
Data wydania: 2004
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises

Autor

Cara Colter jest absolwentką dziennikarstwa, mieszka w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.Ma trójkę dorosłych już dzieci, Richarda, Jeffreya i Cassidy, i jednego wnuka, Braydena. Cara lubi czytać, ogrodnictwo, kwiaty, ale jej największą miłością jest ba...

Książki Cara Colter

Wszystkie książki Cara Colter

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nagroda druhny. Srebrny wiatr aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nagroda druhny. Srebrny wiatr. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}