Recenzje książki "Latarnik"

Dodaj swoją recenzję

Tajemnice Wyspy Zmarłych - Camilla Läckberg "Latarnik"

@zuzankawes @zuzankawes · 2014-10-19 08:51:48

Dawne, mroczne legendy o Wyspie Zmarłych (Gråskär), nadal są tematem rozmów i różnorakich domysłów mieszkańców Fjällbacki. Zwłaszcza, gdy po wielu latach nieobecności na niej ludzi, zamieszkuje ją kobieta i jej mały synek. Kobieta za sobą ma trudną i bolesną przeszłość, którą ma nadzieję zamknąć w końcu za sobą, a wyspa ma być jej azylem i możliwo... czytaj dalej »

Latarnik

@milla @milla · 2013-09-20 14:22:46

Poprzedni tom Sagi o Fjällbace zakończył się w niesamowicie emocjonującym momencie. W życiu głównych bohaterów doszło do wielu tragedii. Kiedy w moje ręce trafił wreszcie „Latarnik”, czułam ogromną ekscytację – nareszcie dowiem się, co takiego stało się z Patrikiem, Eriką i Anną! Akcja „Latarnika” nie rozpoczyna się bezpośrednio po „Syrence”. Cam... czytaj dalej »

Prawdziwa gratka dla entuzjastów skandynawskich opowieści, kryminałów i wątków obyczajowych. Polecam!!

@kasandra @kasandra · 2013-01-31 10:47:49

Dziś nadszedł czas na kolejny tom skandynawskiej serii autorstwa szwedzkiej pisarki Camilli Läckberg. Tym razem chodzi o siódmą część zatytułowaną „Latarnik”, o której czytałam wiele dobrego. Sporo się działo w życiu głównych bohaterów. Przedwczesne pojawienie się bliźniaków oraz problemy zdrowotne Eriki po wypadku, powoli odchodzą w niepamięć a s... czytaj dalej »

Latarnik czyli szwedzkie napięcie i tajemnica

@coolmamma @coolmamma · 2013-01-29 10:31:58

W jasną, letnią noc poznajemy Annie. Kobieta wraz z pięcioletnim synkiem wskakuje do samochodu i ucieka. Dopiero po chwili zauważa zakrwawione dłonie. Wszystko to wydaje się złym snem, lecz musi uciekać. Uciekać jak najdalej i ratować siebie i Sama. Jest tylko jedno miejsce, w którym może się schronić. To Graskar - jej azyl i raj. Graskar - Wyspa D... czytaj dalej »

Latarnik

@Lena173 @Lena173 · 2012-04-14 16:30:13

Camilla Lackberg jest szwedzką pisarką powieści kryminalnych, która z wykształcenia jest ekonomistką. Uznawana jest ona za mistrzynię skandynawskiej literatury, a w 2010 roku znalazła się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się autorów w Europie. "Latarnik" jest siódmą częścią cyklu, która przypadła do gustu tysiącom czytelników z całego ś... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się