Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Wycieczka do jaskini

Agata Battek
Książka Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Wycieczka do jaskini
Książka Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Wycieczka do jaskini
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tytułowym bohaterem opowiadań jest Leon – wesoły, otwarty i odważny chłopiec, który uwielbia przygody. Lubi się śmiać i rozwiązywać zagadki. Ma też ważną cechę: chce pomagać innym. To czyni go kimś wyjątkowym. Najbliższymi przyjaciółmi Leona są Maks i Lenka. Nasi bohaterowie w czasie wspólnych przygód przeżyją dużo niezwykłych spotkań i pokażą nam, że świat jest pełen wyjątkowych ludzi. Czy wózek inwalidzki nie przeszkodzi im w poszukiwaniu skarbu? Czy odkryją tajemnicę magicznego języka – języka migowego? Czy przekonają się, że wiedzieć można nie tylko oczami ale i sercem…?  
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-63992-01-9, 9788363992019
Wydawnictwo: Fundacja Verba
Cykl: Leon i jego nie-zwykłe spotkania, tom 2
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 24
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Wycieczka do jaskini? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Wycieczka do jaskini. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}