Letnia akademia uczuć 2. Pięć najważniejszych słów.

Letnia akademia uczuć 2. Pięć najważniejszych słów.
4.5
Ocena 4.5 na 5 możliwych
Na podstawie 8 ocen kanapowiczów
W "Annie i wodorostach", pierwszej części "Letniej akademii uczuć", grupa lic...
W "Annie i wodorostach", pierwszej części "Letniej akademii uczuć", grupa licealistów wyjeżdża na obóz wędrowny do Bułgarii. Małgorzata, Bogdan, Agnieszka, Marcin, bliźniacy, Kaśka? to tylko część bohaterów powieści, pełnej przygód, humoru i wakacyjnego luzu. Mają odmienne charaktery, zainteresow...
Pełny opis
Data wydania: 2008
ISBN: 9788375062359
Wydawnictwo: ZYSK I S-KA
Napisz swoją opinię

Opinie

@Coffin
@Coffin 2009-10-11
Przeczytane (2009-05-30)
skończyłam ją czytać dzisiaj w nocy, więc jestem na bierząco :) podobało mi się ładne rozwinięcie charakterów poszczególnych osób, chyba najbardziej podobały mi się te z Jagodą i Wiesiem, bardzo ciekawe postacie. Bardzo barwna jest też Sara jej optymizm i błędy językowe sprawiły, że nie raz się uśmiechnęłam. Całość popsuł mi tylko Bogdan i Beata. Wiem, że musiał się pojawić wątek Anny i tęsknoty po niej, ale fragmenty z Bogdanem, Beatą, a na początku też z Małgorzatą (dopóki w jej życiu nie pojawił się Emil i Alan). Ogólnie oceniam tą książkę jako dobrą na rzeczywiście każdą porę roku (jak pisze wydawca) jednak nie jest ona moją ulubioną obyczajówką. Dodam jeszcze, że bardzo mile się zaskoczyłam gdy zobaczyłam ją w miejskiej bibliotece :)
@MacochaKopciuszka
@MacochaKopciuszka 2009-12-06
Przeczytane (2009-05-30)
Świetna książka. Sympatyczna opowieść o młodzieży i sprawach z nią zwiazanych. Przeczytałam jednym tchem. myślę, że część druga jest lepsza od pierwszej, gdyż pojawiły się rozwinięcia historii bohaterów z pierwszej części. Np Jagody i Wiesia. Szkoda, że ksiązka powstała tak późno po wydaniu pierwszej bo odległość w czasie i zmiany jakie nastąpiły w realiach Polski np użwywanie telefonu komórkowyego cyz tez laptopa rażą zwłaszcza gdy czyta się jedną część po drugiej. Ale tak poz tym no nie mam nic więcej do zarzucenia. bardzo mi się podobało, że historia nie jest przewidywalna, Nie spodziewałam się takiego zakończenia.Mało tego miałam łzy w oczach.
@possession-girl
@possession-girl 2010-08-31
Przeczytane (2010-01-01)
Na wstępie powiem, że poprzednia część jest dużo ciekawsza od tej. Tutaj denerwował mnie Bogdan, Sara, Alan, Beata, czasami Małgorzata. Bliźniacy z Kaśką też mnie wkurzali. Trochę więcej autorka mogła napisać o Zuzie i Tymku, choć w pierwszej części ich nie lubiłam. Obyczajówkę ratują Jagoda i Wiesiek. Podobał mi się też wątek Agi i Marcina. Emil mnie zaskoczył i o dziwo polubiłam Baśkę. Koniec mnie poruszył. Sama autorka nie ma zbytnio lekkiego pióra, strasznie mi się wlokło to czytanie. Powieść przeciętna.
@independent
@independent 2010-04-28
Przeczytane (2009-05-30)
Zanudzały mnie wątki z Sarą i Alanem. Zabrakło mi również moich ulubionych bohaterów Tymka i Zuzy, pojawili się tylko na początku i końcu. Zakończenie normalne, a wręcz codzienne, ale wywarło na mnie wrażenie po całe ksiązce. Wiadomo, pierwszy tom był lepszy. Obie książki pozostawiają po sobie lekkośc i miłe wspomnienia. :) ;)
@Patrycja0110
@Patrycja0110 2010-06-05
Przeczytane (2010-01-01)
Niezmiernie miło mi się ją czytało, troszkę szkoda, że było bardzo mało udziału Tymka i Zuzy. Jednak Sara i Alan okazali się bardzo ciekawymi bohaterami tej książki i myślę, że w pewnym sensie dodali jej uroku. Troszkę denerwował mnie Bogdan. W pewnych momentach szkoda mi było Margot. Ogółem książka bardzo udana :) Polecam
@Melody0044
@Melody0044 2010-06-30
Przeczytane (2010-06-30)
"Bardzo fajtna" jakby powiedziała Sara;). Chociaż za mało było moich ulubionych bohaterów, czyli Agi i Marcina, oraz Zuzy i Tymka (zwłaszcza tych drugich)Zgadzam się, że Wiesiek i Jagoda, byli chyba najciekawsi w tej książce. Świetnie przedstawiony wątek. Bardzo sympatyczna książka, przy której można odpocząć;)
@Justynaa0206
@Justynaa0206 2010-07-17
Przeczytane (2010-01-01)
Podobała mi się, uważam, że była tak dobra jak poprzednia część. Najbardziej polubiłam wątki związane z Jagodą i Wieśkiem oraz z Kaśką i Fredem. Sara i Alan nie przypadli mi do gustu, można powiedzieć, że strasznie mnie denerwowali, podobnie Bogdan. Miła i lekka lektura, w sam raz na wakacje ;)
Współtworzący tą stronę
puchar @Coffin @Coffin pierwsza opinia