Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej Tom 1

Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski, Andrzej Kaszuba
Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej Tom 1
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowoczesne kompendium wiedzy z zakresu diagnozowania różnych dermatoz. Przedstawiono w nim szerokie spektrum współczesnych metod stosowanych w leczeniu schorzeń skórnych, m.in.: histopatologię i histochemię, mikroskopię fluorescencyjną, trichoskopię, USG skóry, kapilaroskopię i wiele innych. Omówiono również zalecane w wybranych jednostkach chorobowych badania laboratoryjne pozwalające na ocenę aktywności choroby i monitorowanie leczenia. Szybkie dotarcie do istotnych informacji umożliwiają tabele, wykresy, schematy i zdjęcia. To pierwszy polski podręcznik, który pomoże dermatologom w wyborze postępowania diagnostycznego pozwalającego na ustalenie rozpoznania i prowadzenie leczenia zgodnie z aktualnymi standardami.
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7563-214-9, 9788375632149
Wydawnictwo: CZELEJ
Stron: 180

Autor

Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski - Wenerolog, Dermatolog.

Pozostałe książki:

Dermatologia Braun-Falco t.1 Dermatologia geriatryczna. Tom 2 Dermatologia geriatryczna. Tom 3 Sytuacje kliniczne w położnictwie
Wszystkie książki Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej Tom 1? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej Tom 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl