Sytuacje kliniczne w położnictwie

Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski, Magdalena Barlik
Sytuacje kliniczne w położnictwie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce opisano zarówno rzadkie, jak i częściej spotykane przypadki medyczne w praktyce lekarza ginekologa. Każdy temat przedstawiono według schematu: opis sytuacji, propozycje postępowania, uzasadnienie decyzji, wskazanie zalet i przeciwwskazań, najnowsze piśmiennictwo oraz wskazanie prawidłowej odpowiedzi.

Książka składa się z następujących części: Okres prekoncepcyjny, Pierwszy trymestr ciąży, Ciąża wielopłodowa, Patofizjologia ciąży, Nieprawidłowy czas trwania ciąży, Choroby matki wikłające przebieg ciąży, Diagnostyka oraz wewnątrzmaciczna terapia płodu, Patofizjologia porodu i połogu, Varia.

Publikacja z pewnością będzie przydatną lekturą w trakcie przygotowywania się do egzaminów specjalizacyjnych, jak i w codziennej pracy klinicznej lekarzy ginekologów.

Data wydania: 2016-01-07
ISBN: 978-83-200-5006-6, 9788320050066
Wydawnictwo: PZWL
Stron: 526
dodana przez: chudini0505

Autor

Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski - Wenerolog, Dermatolog.

Pozostałe książki:

Dermatologia Braun-Falco t.1 Dermatologia geriatryczna. Tom 2 Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej Tom 1 Dermatologia geriatryczna. Tom 3
Wszystkie książki Prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Sytuacje kliniczne w położnictwie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sytuacje kliniczne w położnictwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl