Miejsce za miejscem, czyli podróży małych i dużych... ciąg dalszy

Michał Szulim
Miejsce za miejscem, czyli podróży małych i dużych... ciąg dalszy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

→ dlaczego mężczyzna w Etiopii musi rozebrać się do naga w obecności mieszkańców wioski? → czemu goście jednej z portugalskich restauracji głośno płaczą podczas składania zamówień? → gdzie leży wyspa słynna z comiesięcznego pijaństwa? → dlaczego policjanci w alpejskim miasteczku noszą długie włosy i zapuszczają brody? Kontynuacja cieszącej się dużą popularnością debiutanckiej książki Michała Szulima przynosi kolejne, napisane w formie felietonów, barwne opowieści z podróży autora po kilku kontynentach. Tym razem zawędrujemy do dzikich wiosek w Afryce, gdzie będziemy uczestniczyć w dziwnej ceremonii oraz trafimy do malutkiej wioski w górach, gdzie od czterystu lat wystawiane jest specyficzne przedstawienie, w którym bierze udział połowa mieszkańców. Poznamy też parę z Polski w średnim wieku, która postanowiła zaryzykować wakacje w Senegalu oraz… napijemy się wraz z autorem gruzińskiego bimbru na stacji benzynowej, co spowoduje potem poważne konsekwencje! Zapraszamy na ciąg dalszy wyjątkowej podróży bez trzymanki, dzięki której odwiedzicie kolejne „miejsca z charakterem”.Bez względu na to, gdzie one się znajdują… Autor książki, to doświadczony podróżnik, dziennikarz radiowy, twórca popularnego bloga www.Miejsce Za Miejscem.pl Od 15 lat wokalista i twórca tekstów w zespole Plateau, z którym nagrał 6 płyt i zagrał ponad 700 koncertów. Pomysłodawca bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta:, współtwórca przeboju "Niebezpiecznie piękny świt". Jest także autorem tekstów piosenek dla innych artystów. (216 stron, okładka miękka, format: 16,5 cm x 23,5 cm. Wydawnictwo Na Boku, Warszawa 2019)  
Data wydania: 2019-05-10
Wydawnictwo: Na Boku
Kategoria: Podróżnicze
Stron: 216
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Miejsce za miejscem, czyli podróży małych i dużych... ciąg dalszy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miejsce za miejscem, czyli podróży małych i dużych... ciąg dalszy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl