Recenzje książki "Na granicy snu - Gorgolewska Anna M."

Dodaj swoją recenzję

Między jawą a snem

@cassandra9891 @cassandra9891 · 2011-07-08 21:53:33

Gdy śnimy, przenosimy się do innych świtów. Czasem są one tak samo realne jak rzeczywistość, a czasem tak piękne, że nie chcemy ich już opuścić. Sny potrafią wydobyć z naszej świadomości rzeczy, które na co dzień nam umykają. Zdarzają się także i prorocze marzenia senne, które zdawać by się mogło, ostrzegają nas o niebezpieczeństwie jakie czyha na ... czytaj dalej »

Czy to sen, czy to jawa- cała prawda ,,Na granicy snu''.

@cyrysia @cyrysia · 2011-06-25 13:04:34

Zdarzyła wam się kiedyś taka sytuacja, że po przeczytaniu danej książki, mieliście ochotę jeszcze raz do niej zajrzeć i prześledzić każde zdanie od nowa? Ja przyznam się szczerze, że nie. Nawet jeśli jakaś powieść mnie zachwyciła, to wracałam do niej jedynie w myślach. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że odnalazłam książkę, która poruszyła moją wyobr... czytaj dalej »

'' Na granicy snu''

@Enigma @Enigma · 2011-06-16 10:51:47

O samej autorce wiem bardzo mało. Moja wiedza na temat Anny Gorgolewskiej ogranicza się jedynie do informacji zawartych na okładce książki. Bardzo chciałabym spotkać się osobiście z panią Anią, ponieważ uważam,że stworzyła coś, co jest warte uwagi, przemyślenia a przede wszystkim refleksji. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo mało czasu mamy na chw... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się