Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy

Adrian Markowski
Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niczego nie trzeba uczyć się na pamięć!
Kłopoty z tabliczką mnożenia? Bez paniki! Po przeczytaniu tej książki miną jak zły sen. Dziecko nauczy się nie tylko, jak radzić sobie z tabliczką mnożenia, ale jak nie bać się matematyki, lubić ją i czerpać z niej radość.
Jest jeszcze jedna, dobra wiadomość: niczego nie będzie się uczyć na pamięć! Dla niektórych dzieci uczenie się tabliczki mnożenia na pamięć to prawdziwa męczarnia. Ta książka udowadnia, że zamiast wkuwać, można po prostu bawić się liczbami. Dzięki niej, jeśli tylko dziecko nie będzie mieć pewności, co do wyniku mnożenia, policzy go w pamięci – szybko i bez niczyjej pomocy. Co więcej, sztuczki, które pozna przy okazji, pomogą mu w przyszłości w nauce matematyki.
Potraktujcie tę książkę jak przygodę. Niech to będzie wyprawa po skarb. By go odnaleźć wystarczy odrobina ciekawości, cierpliwości i wyobraźni.

Adrian Markowski - pisarz i poeta, autor tomu opowiadań "Sąsiady" (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza), tomiku piosenek "Niebo nad Caryńską" oraz książek dla dzieci: "Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy", "Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy". Dziennikarz, redaktor i tłumacz, przez całe życie zawodowo związany ze słowem pisanym. Mieszka w Warszawie.
Data wydania: 2022-01-13
ISBN: 978-83-8234-352-6, 9788382343526
Wydawnictwo: Prószyński Media
Stron: 88
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Adrian Markowski Adrian Markowski Adrian Markowski - pisarz i poeta, autor tomu opowiadań "Sąsiady" (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza), tomiku piosenek "Niebo nad Caryńską" oraz książek dla dzieci "Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy" i "Na dzielenie spos...

Pozostałe książki:

Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy. Łatwa nauka tabliczki mnożenia Niebo nad Caryńską Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy. Łatwa nauka dzielenia Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami Bieszczady dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę
Wszystkie książki Adrian Markowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl