Namibia. 9000 km afrykańskiej przygody

Anna Olej-Kobus, Krzysztof Kobus
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Namibia. 9000 km afrykańskiej przygody
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Od dawna marzyli o Afryce, zaś Namibia jako cel rodzinnej podróży wydawała się idealna. Z dwuletnim Stasiem i trzyipółletnim Michasiem przejechali 9000 kilometrów, konfrontując wyobrażenia z rzeczywistością i przekonując się (po raz kolejny!), że dzieci potrafią być wspaniałymi kompanami w podróży, choć ich postrzegania świata bywa dla dorosłego zaskakujące (na farmie gepardów dzieci przestraszyły się... jamnika!).
„Namibia. 900 kilometrów afrykańskiej przygody” to pierwsza książka jaka ukazała się w Polsce pokazująca różnorodność tego niezwykłego kraju. Relacja napisana barwnie i z humorem pozwala czytelnikowi na odkrywanie fascynujących miejsc oraz pokazuje codzienność i afrykańskie realia podróży z dziećmi.

Więcej o rodzinnych podróżach oraz pełna relacja z Namibii na www.malypodroznik.pl

Jeśli nie wiesz:
- Dlaczego wakacje kłują?
- Jak znaleźć supermarket na pustyni?
- Jak dbają o higienę kobiety, które nigdy się nie myją?
- Co zaśpiewać Buszmenom przy ognisku?
- Czy ryczące wydmy naprawdę ryczą?
- Jak szukać diamentów?
Koniecznie zajrzyj do tej książki!

Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus - podróżnicy, fotografowie i dziennikarze, którzy łączą pasję poznawania i opisywania świata. Są autorami zdjęć do blisko 25 albumów (z czego większość poświęconych jest Polsce), gdyż uważają, że nasz kraj jest absolutnie niezwykły i wart dokładnego poznania. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły i książki, można je też zobaczyć na stronie www.travelphoto.pl. Od kiedy ich rodzina powiększyła się podróżują z dziećmi. Michaś podczas pierwszego roku życia przejechał 35 000 km od Bugu do Odry i od Bałtyku po Tatry podczas pracy nad albumem „Polska wielu kultur”, zaś gdy na świecie pojawił się Staś okazało się, że podróżowanie z dwójką dzieci jest nadal możliwe, choć wymaga nieco więcej logistyki. Efektem licznych doświadczeń zebranych podczas podróży było stworzenie portalu Małego Podróżnika (www.malypodroznik.pl).
Data wydania: 2011-06-01
ISBN: 978-83-7596-153-9, 9788375961539
Wydawnictwo: National Geographic
Stron: 300
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Namibia. 9000 km afrykańskiej przygody? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@bastet
2013-04-02
8 /10
Przeczytane
@dasti03
2011-09-12
10 /10
Przeczytane Traveler

Cytaty z książki

O nie! Książka Namibia. 9000 km afrykańskiej przygody. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl