Nie płacz Matko. Matka Boska od Łez

Stanisław Maria Kałdon
Nie płacz Matko. Matka Boska od Łez
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kto zdołał zliczyć łzy, jakie w swym ziemskim życiu wylała Maryja? Cierpiąc z Chrystusem, razem z nim uczestniczyła w dziele odkupienia. Legenda opowiada, że łzy Maryi, którymi płakała pod krzyżem, Aniołowie pozbierali i rozrzucili po błękicie nieba. Z tych łez powstały gwiazdy. Święte łzy naszej Niebieskiej Matki ocieramy, ilekroć rozpoczynamy nowe, święte życie. A Ona spogląda na nas wtedy łaskawym i miłosiernym okiem. Niech lektura tej małej broszurki rozpali w nas miłość do Jezusa i Jego Matki Najświętszej oraz zachęci do modlitwy do Niepokalanego Serca Matki Boskiej i do odprawiania pierwszych sobót miesiąca.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7221-694-6, 9788372216946
Wydawnictwo: M

Autor

Stanisław Maria Kałdon Ojciec Stanisław Maria Kałdon OP. Doktor teologii, wykładowca teologii pastoralnej-homiletyki na PAT w Krakowie i kilku seminariach zakonnych, wieloletni misjonarz - prowadzący misje i rekolekcje fatimskie.

Pozostałe książki:

Modlitewnik fatimski Modlitewnik św. Charbel Modlitewnik. Do Anioła Stróża i Świętych Aniołów Modlitewnik. Jak pokonać szatana. Egzorcyzmy i modlitwy Modlitwy do Ducha Świętego
Wszystkie książki Stanisław Maria Kałdon

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Nie płacz Matko. Matka Boska od Łez nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nie płacz Matko. Matka Boska od Łez. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl