Nowy początek

Jill Barnett
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Nowy początek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Żegnaj - to słowo najtrudniejsze ze wszystkich... Po długim i szczęśliwym małżeństwie, śmierć męża March Cantrell pozostawia w jej życiu ogromną wyrwę. March ma co prawda rodzinę, na którą może liczyć. Ale upływające miesiące ujawniają konflikt między jej synami, najmłodsze dziecko wylatuje z gniazda rodzinnego, a zbuntowana córka spotyka się ze znacznie starszym od niej mężczyzną. Żeby załagodzić rozdźwięki w rodzinie, Cantrellowie postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w górach nad jeziorem Tahoe. W czasie burzy March utknęła w jednym miejscu z obcym mężczyzną, Rio Paxtonem - i dała się zauroczyć charyzmatycznej osobowości. Wiele tygodni później March wróciła nad Tahoe, gdzie nieoczekiwanie Rio do niej dołączył. To, co zaczęło się jako przypadkowe spotkanie dwojga samotnych ludzi, staje się czymś znacznie więcej. Dzieci uważają, że straciła rozum - ale March zastanawia się czy nie jest to po prostu nowy początek, na który czekała... Pełna wzruszeń, krzepiąca na duchu opowieść o miłości i stracie, rodzinie i przeznaczeniu, dla fanów Nory Roberts i Maeve Binchy.
Data wydania: 2012-11-28
ISBN: 978-83-7799-640-9, 9788377996409
Wydawnictwo: Świat Książki
Stron: 304
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Jill Barnett Jill Barnett Amerykańska autorka kilku głośnych książek dla kobiet, w mistrzowski sposób łączy barwną akcję, dowcipne dialogi i romantyzm, a wszystko to przyprawia solidną porcją magii. Nic więc dziwnego, że zdobywa uznanie nie tylko czytelniczek na całym świeci...

Pozostałe książki:

Krąg Cukiereczek Perły Tęsknoty Dni lata
Wszystkie książki Jill Barnett

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Życie odbiera, ale i daje

28.11.2012

„Ale jest też prawdziwa tajemnica, prawdziwy cud, który jej dotyczy: każda miłość jest pierwsza"* Gdy w twoim życiu dzieje się dobrze przez cały czas, nie jesteś przygotowany na nic tak złego, co może przewrócić je do góry nogami. Gdy się to dzieje zupełnie nie wiesz… nic. Nie wiesz co powiedzieć, jak się zachować, nie potrafisz po tym c... Recenzja książki Nowy początek

Czymże jest miłość w tym szarym świecie?

25.11.2012

W książkach obyczajowych najbardziej lubię efekt mieszania wątków: jest ich mnóstwo i są bogate w różnorodność. Czytając ten gatunek zawsze odczuwam chwile wytchnienia, dlatego pewnie stał się jednym z moich ulubionych. W książce „Nowy początek” autorstwa Jill Barnett, którą miałam okazję niedawno skończyć, mamy do czynienia również z rozbudowa... Recenzja książki Nowy początek

Ciepła, życiowa, wzruszająca opowieść o stracie, pożegnaniu, rodzinie, przeznaczeniu, miłości...

8.12.2012

Lubię książki, które potrafią podnieść mnie na duchu, gdy jestem smutna i przygnębiona, tchnąć nowe pokłady siły i energii, gdy padam ze zmęczenia oraz przekazać pokaźną dawkę ciepła i nadziei, gdy tego potrzebuję. Właśnie taka jest powieść „Nowy początek” amerykańskiej pisarki Jill Barnett. A do tego skromna, ale jakże cudna okładka:). Czyż mogł... Recenzja książki Nowy początek

Moja opinia o książce

Opinie

@Krasnoludek
2013-01-26
5 /10
Przeczytane romans życiowe

Książka bardzo przyjemna w odbiorze - ciekawa historia, klarowny podział na części, początkowy wszechwiedzący narrator, następnie zastąpienie go osoba głównej bohaterki, było moim zdaniem trafnym zabiegiem. Autorka bardzo dobrze buduje klimat oraz kreuje postaci występujące w powieści. Na okładce pisze iż można ją polecić fanom Nory Roberts - jak dla mnie Nora nie potrafi pisać ciekawej literatury kobiecej oprócz historii Eve Dallas, za to pani Barnett, jak najbardziej wzrusza i przyciąga, nie pozwalając się nam nudzić. Polecam każdej dziewczynie, kobiecie (panowie raczej nie będą zainteresowani;)) na mroźny wieczór przy czekoladzie bądź letnie opalanie przy gorących promieniach słońca;)

| link |
@Bujaczek
2012-11-28
8 /10
Przeczytane

„Nowy początek” to historia, która mogła zdarzyć się naprawdę. Napisana pięknym językiem, który oczarowuje od pierwszej chwili, pełna emocji i zaskakujących wydarzeń. Jill Barnett napisała powieść, która wzrusza, bawi, ale i sprawia, że zaczynamy myśleć o tym co ważne w życiu. Pokazuje również, że czasem trzeba zacząć wszystko od nowa, i to z taką samą energią i wiarą jak za pierwszym razem. A nuż za tym zakrętem czeka nas coś radosnego?

| link |
@Betsy
2012-11-25
10 /10
Przeczytane

Niewiele książek romantycznych potrafiło mnie wciągnąć tak, jak "Nowy początek". Lekka, delikatna i wrażliwa powieść w sam raz na spokojne wieczory. Polecam:)

| link |
@spirit87
2021-12-26
4 /10
Przeczytane
@kasandra
2012-12-08
10 /10
Przeczytane Posiadam
@agnieszkap
2012-12-07
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowy początek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl