Obrazy i rzeczy : film między mediami

Andrzej Gwóźdź
Obrazy i rzeczy : film między mediami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor analizuje zarówno nowe sytuacje odbioru, w jakich znalazł się film w epoce zwanej ponowoczesną, jak i efekty spotkania współczesnych technologii komunikowania ze starym aparatem kina. O atrakcyjności książki decyduje nie tylko nowość podejmowanej problematyki, ale także próba rozpoznania antropologicznych i filozoficznych podstaw medialnych interfejsów.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-242-0133-4, 9788324201334
Wydawnictwo: Universitas

Autor

Andrzej Gwóźdź Andrzej Gwóźdź
Urodzony w 1953 roku w Polsce
Andrzej Gwóźdź jest profesorem zwyczajnym na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie kieruje Zakładem Filmoznawstwa i Wiedzy o Mediach. Był również pracownikiem Uniwersytetu Łódzkiego, profesorem gościnnym uniwersytetów w Konstancji i Szanghaju or...

Pozostałe książki:

Czeska myśl filmowa. T. 2 Reguły gry Filmorób, czyli kino nieustające Rainera Wernera Fassbindera Kina i okolice Z dziejów X muzy na Śląsku Kino Kieślowskiego kino po Kieślowskim - Andrzej Gwóźdź Kino na biegunach
Wszystkie książki Andrzej Gwóźdź

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Obrazy i rzeczy : film między mediami? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Obrazy i rzeczy : film między mediami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl