Odzysk i recykling materiałów polimerowych

Regina Jeziórska, Andrzej Błędzki, Jacek Kijeński
Odzysk i recykling materiałów polimerowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Odzysk i recykling materiałów polimerowych to pierwsza na polskim rynku publikacja, która w sposób tak kompleksowy przedstawia zagadnienia wykorzystania odpadów z materiałów polimerowych ? co jest jednym z najważniejszych problemów przemysłu, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. W książce omówiono: -rodzaje odpadów z materiałów polimerowych w Polsce -materiały wytwarzane z tworzyw odpadowych, -metody odzysku energetycznego, -sposoby zagospodarowania tych odpadów, -nowoczesne rozwiązania technologiczne zagospodarowania odpadów z materiałów polimerowych. Odbiorcami książki są studenci chemii, inżynierii chemicznej, inżynierii materiałowej, ochrony środowiska, inżynierii środowiska, technologii chemicznej, wykładowcy i pracownicy instytutów naukowo-badawczych, a także pracownicy firm zajmujących się utylizacją odpadów, przetwórstwem tworzyw sztucznych, logistyką odpadów komunalnych i przemysłowych.
Data wydania: 2011-08-25
ISBN: 978-83-01-16642-7, 9788301166427
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 321

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Odzysk i recykling materiałów polimerowych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odzysk i recykling materiałów polimerowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl