Ojcze nasz

Grzegorz Janusz Ostrowski
Ojcze nasz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Grzegorz Janusz Ostrowski (ur. 1967) - lekarz nefrolog, wykładowca akademicki (Warszawski Uniwersytet Medyczny, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Wydział Medyczny Uczelni Łazarskiego w Warszawie). Mieszka w Warszawie. Jako poeta zadebiutował w "Twórczości" (2013), do której pisał również w latach 2016 i 2019. Publikował także w kwartalniku "Wyspa" (2014). Wydawnictwo ANAGRAM wydało jego trzy tomiki poetyckie: "Alta Vista" (2016), "Rekonstrukcje (Hotelowe lustra) (Divertimenti)" (2018) i "Przyimki" (2020).

Prezentowany tomik - "Ojcze nasz" - drugi wydany przez Prószyński i S-ka jest pewnym nawiązaniem, tak pod względem treści, jak i formy wydawniczej, do opublikowanego w 2019 r. tomiku "Kana". Jak mówi poeta, "każdy tworzy dla siebie - jest autorem i publicznością. Może malować, rzeźbić, fotografować, kręcić filmy, komponować muzykę, śpiewać, wreszcie - pisać. Ma to jednak swoją cenę”. Autor wciąż czuje się debiutantem.
Data wydania: 2022-09-29
ISBN: 978-83-8295-170-7, 9788382951707
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Kategoria: Poezja polska
Stron: 44
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Grzegorz Janusz Ostrowski Grzegorz Janusz Ostrowski
Urodzony 25 maja 1967 roku w Polsce
Grzegorz Janusz Ostrowski- lekarz nefrolog, wykładowca akademicki (Warszawski Uniwersytet Medyczny, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Wydział Medyczny Uczelni Łazarskiego w Warszawie). Mieszka w Warszawie. Jako poeta zadebiutow...

Pozostałe książki:

Alta Vista Kana
Wszystkie książki Grzegorz Janusz Ostrowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ojcze nasz? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ojcze nasz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl