Operator koparek jednonaczyniowych

Aleksander Sosiński
Operator koparek jednonaczyniowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza publikacja skierowana jest głównie do osób, które przygotowują się do odbycia kursu na operatora koparek jednonaczyniowych. Ponadto może stanowić niezbędne kompendium wiedzy dla obecnych operatorów ww. maszyn, aby poprawić bezpieczeństwo własne i maszyny. W książce w sposób przystępny omówiono budowę, zasady bezpiecznej eksploatacji oraz technologię robót koparkami jednonaczyniowymi. Oprócz tego, książka ta jest uzupełnieniem instrukcji obsługi maszyny, z którą operator powinien zapoznać się przed przystąpieniem do pracy na danej koparce jednonaczyniowej. Skrócony spis treści: 1. Budowa koparek jednonaczyniowych; 2. Bezpieczeństwo i higiena pracy przy eksploatacji; 3. Instalacja elektryczna; 4. Silniki spalinowe wysokoprężne; 5. Napędy hydrauliczne; 6. Technologia robót koparkami jednonaczyniowymi.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7570-411-2, 9788375704112
Wydawnictwo: LIWONA
Stron: 64

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Operator koparek jednonaczyniowych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Operator koparek jednonaczyniowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl