Recenzje książki "Ostatnia podróż "Valentiny""

Dodaj swoją recenzję

Ostatnia podróż

2.05.2024

"Ostatnia podróż Valentiny " to moje drugie spotkanie z twórczością autorki. Biorąc książkę do ręki liczyłam na ciekawą przygodę. I się nie zawiodłam. Alba mieszka na łodzi, nazwanej na cześć swojej matki "Valentina". Nie pracuje, bo pieniądze podsyła jej bogaty ojciec. Wiedzie dość imprezowe życie i zmienia kochanków jak rękawiczki. Jest piękną k... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

Ostatnia podróż

29.04.2024

Ten tytuł skrywa wiele tajemnic, które już od pierwszych stron wciągają czytelnika. Książka dzieli się na dwie części, najpierw poznajemy Albę, która ma bardzo lekkie podejście do życia. Jednak ta lekkomyślność to tylko maska, którą dziewczyna nałożyła, aby ukryć ból, który nosi w sercu. Czuje się nierozumiana, a przede wszystkim ignorowana przez ... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

W krainie słodkich fig...

29.04.2024

Sanata Montefiore autorka licznych bestsellerów, pisząca i znana głównie z romansów. Na co dzień mieszka w Londynie wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci. Santa Montefiore zabiera mnie z początkiem kwietnia do deszczowego i ponurego Londynu a następnie do pięknej, słonecznej Italii. W końcu kwiecień plecień, bo przeplata … Cała historia zaczyn... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

@Doris_2@Doris_2 × 1

Ostatnia podróż Valentiny

10.04.2024

Santa Montefiore to znana na całym świecie pisarka, autorka powieści obyczajowych i romansów. Jej książki szybko zdobywają nowych czytelników, zostały przetłumaczone na wiele języków. Choć najczęściej sięgam po kryminały, tym razem moją uwagę przykuła piękna okładka ukazująca malownicze krajobrazy. Opis tej książki zapowiada ciekawą historię. Tho... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

Ostatnia Podróż "Valentiny"

9.04.2024

Londyn 1971. Alba - zbuntowana, rozpieszczona, butna, oszałamiająco piękna dziewczyna mieszka na łodzi przycumowanej do brzegu Tamizy. Pokład odwiedza wielu kochanków dziewczyny, niezważającej na opinie innych i ustalone konwenanse. Relacja z ojcem i macochą pozostawia dużo do życzenia. W życiu Thomasa Arbuckle' a wszystko zmienia się po wojnie, k... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

"Ostatnia podróż Valentiny"

7.04.2024

“Miłość nie polega na tym, że ogarniasz uczuciem tylko dobre części, a złe odrzucasz! Kochasz całego człowieka, bez wyjątków, albo nie kochasz wcale...” Czasy II wojny światowej, młody Anglik Thomas Arbuckle zakochuje się z wzajemnością we Włoszce Valentinie. Niebawem na świat przychodzi ich córka Alba. Po wojnie Thomas wraca do Anglii razem z ... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

Podróż w poszukiwaniu tożsamości...

5.04.2024

Twórczość Santy Montefiore nie jest mi obca - w ubiegłym roku miałam okazję przeczytać dwie książki tej autorki i obie ujęły mnie swoim klimatem, a także swoim tłem fabularnym i tym, jak bardzo były rozbudowane. Nie mogłam więc sobie odmówić poznania nowo wydanej powieści Ostatnia podróż "Valentiny", która miała mnie przenieść do Londynu lat 70-ty... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

"Ja nie kocham cię mimo Twoich wad lecz właśnie z ich powodu!"

2.04.2024

Na okładce najnowszej powieści Santy Montefiore jest przepiękny błekit morza zlewający sie z kolorem nieba. Widzimy też fragment uroczego, nadmorskiego miasteczka. Już od samej okladki autorka wprowadza nas w klimat powieści, w której nie brakuje emocji. Bohaterka - Alba - wybiera się w podróż do Włoch aby odkryć tajemnice, skrywane przez jej rodz... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

@Strusiowata@Strusiowata × 29
© 2007 - 2024 nakanapie.pl